Fórum

Přidat nový příspěvek

Vaše jméno:
Text příspěvku:
Ochranný kód: Ochranný kód Vygenerovat jiný kód
(opište kód z obrázku)

Péťa / 29.6.2017 09:38:37

a dnes Péťovi: vše nejlepší k Tvému svátku, hodně štěstí, málo zmatků. Ať splní se Tvé každé přání, od západu po svítání...:-)

Sifon: Ooooo, děkuji Péťo :)

Péťa / 19.6.2017 12:49:30

Siru Milánkovi, přeju vše nejlepší k svátku :-)

Sifon: Uctivé díky Péťo :-)

Květa / 13.6.2017 10:27:54

Všechno nejlepší Toníčkovi k svátku a současně také už i Milanovi. Kluci, užijte si to, těšíme se na Šťáhlavice. Nezapomeňte objednat počasí. Ahojky. :-)

Sifon: Děkujeme Květo, i my se těšíme a počasí bude :-D

Honza / 13.6.2017 00:02:47

Ahoj v Horní Bříze Vám to hrálo bezva playlist postavenej taky dobře, sólíčka stály za to vše parádní hraje to krásně. Jediná pro mě vada na kráse ten obrovskej skluz Vašeho koncertu (aspoň proti programu) Vaše chyba to nebyla viděl jsem Vás tam normálně včas. Tak ať se daří a brzy zopáknu raději přímo na Vaší vlastní akci :)

Sifon: Díky moc Honzo, na takových akcích se to holt stává a je to úděl posledního vystupujícího, nedá se s tím nic dělat :-)

Petr / 13.5.2017 18:27:11

Hezký den, koukám na váš rozpis na 20.5. 2017 do Nepomuka do sokolovny a přes ulici ten den a stejnou hodinu bude hrát EBR. Zajímavé řešení Nepomuckých pořadatelů.

Sifon: Už je to tak, víme o tom již od chvíle, kdy jsme byli osloveni pořadatelem a upozorňovali jsme na to.

Jsou to ale akce v čase pouťových slavností v Nepomuku, v Sokolovně je navíc rozšířený program s předkapelou (Brenda 5) a barmanskou show, my začínáme v cca 22:15 a hrát budeme minimálně do dvou ;-)

Karel / 9.5.2017 23:13:43

V Plzni to bylo dost zajímavý. Kalikovák je menší klub, takže zvuk byl o dost lepší, než ve větších sálech, kde se to hodně rozlejhá. Bubny zněly krásně a Jirkovo práce se mi moc líbila, všim sem si triků, který normálně nezachytim. Celkově moc pěkný, pánové.

Sifon: Díky Karle :-)

Hanka / 5.5.2017 17:33:19

Je možne na adresu zaslat podpisovou kartu i s venovanim a s podpisy vsech clenu kapely?

Sifon: Něco vymyslíme :-)

Kam bys ji chtěla poslat? :-)

Petr / 2.5.2017 11:08:24

Stálý zdraví kamarádi, co se týče Dlouhý cesty tedy ”Far Away”, jednoznačně ano! Je to vokálová záležitost a hodně taky o kytaře a celkovém muzikanství. Vím, že je to náročnější skladba, ale věřím, že se i v součastné sestavě podaří toto skvostné dílo nacvičit. Držím palce a přeji hodně zdaru!!!

Javi / 30.4.2017 09:34:21

Zdravím vás a mám dotaz. Neuvažujete, že by jste třeba příští rok natočili nové CD. Vím, že v dnešní době je to dost finančně náročné, ale máte dost skalních fandů kteří ho budou chtít do sbírky. A další věc je ta, že tahle nová sestava je super a určitě si ho zaslouží. Jinak, že jste oprášily Far Away je paráda a prosím také jako kolega přede mnou o Hallo Jane. Ta skladba je strašně povedená a patří z Generace k mým nejoblíbenějších. Mějte se krásně a užívejte si života nadcházejících parketů.

Sifon: Ahoj, tak o novém CD určitě uvažujeme, momentálně máme zrovna takové tvůrčí období a je rozděláno několik úplně nových věcí... takže když to bude takhle dobře pokračovat, tak za čas bude jistě co točit a ten příští rok se jeví reálně. Tímto tedy trochu brzdíme vytahování starých hitovek, ale asi je jasné co má prioritu... :-)

Martin / 29.4.2017 12:57:48

Ahoj chlapy myslíte že by bylo možné tady na stránkách udělat něco jako zpěvník s akordy popřípadě taby aby jsi človek mohl Vaše pecky zahrát doma pro potěšení?

Sifon: Ahoj, díky za zájem :-) Tak možné by to určitě bylo, zkusíme o tom popřemýšlet... písniček je hodně a trochu práce a času by to zabralo, ale něco hratelného pro akustiku se můžeme pokusit časem sepsat ;-)

Tom / 28.4.2017 11:10:03

Far Away? 100% správná volba! Z Generace bych volil ještě např. Jedinej den či Hallo Jane. Hodně bych se ale přimlouval za ”Párty”. ”Oprášení” některých starších ”pecek” je myslím správnou volbou. Např. v poslední době na ”zábafkách” hraný ”Lohengrin” nám udělal velkou radost ...

Sifon: Ahoj a díky...;-)

Péťa / 8.4.2017 20:22:52

Nový písničky super - kdo neslyšel, tak o hodně přišel, těším se na Blovice :-)

Sifon: I my se těšíme a děkujeme :-)

Petr Hornet / 27.3.2017 19:26:55

Zdravím všechny příznivce kapely. Neco jen tak na zamyšlení.... Chápu že spousty lidí chodí na koncerty jen tak něco popít a zablbnout si. Pak jsou ale tací, kteří si jdou poslechnout opravdu kvalitní rock a dovolím si tvrdit že mezi tyto jedince patřím i já. Rockovou muziku poslouchám od malička a mám k ní hodně blízko. Celkově je jasné že rocková základna na Plzeňsku je nejlepší v republice, kde působí mnoho výborných ovsem tak trochu nedocenenych kapel a muzikantů mezi které samozřejmě patří i Sifon. Myslím že vaše kapela je na hodně vysoké úrovni o čem svědčí i její dlouhá existence. Kapelou prošla i řada zvučných jmen a řada skvělých muzikantů...Od roku 2009 jsem byl na několika koncertech kapely a byl jsem ohromen zvukem i profesionalitou všech muzikantů. Abych to řekl tak nějak hezky česky, parádní zážitek z koncertu, skvěle zahraný večer a i výběr playlistu super. Nejspíš to bylo i tím kdo tenkrát v kapele působil. Ale náhle se stalo něco nepříjemného!!!!! Po nějakém čase mě opět zavál vítr do Plzeňského kraje. Tak jsem si řekl že Zajdu na ”starý dobrý Sifon”. Ovšem jaké bylo moje rozčarování když na pódiu nestáli Hejný, Navrátil a Orcígr. Nikdy jsem nebyl z těch kteří chtějí hanit muzikanty a podobné věci. Ale....Abych to shrnul. Po půlce vystoupení jsem byl nucen sál opustit. Zvuk kytary a zpěv nepřirozený, basa mdlá a co se týká kláves tak zvuk a interpretace jakou předváděl v nejlepších dobách kapely Pan Orcígr byla ta tam....Toto je špatně přátelé...Pokud se něco nezmění, tak si nejsem jist že do budoucna budu moci tvrdit že Sifon je kapela na profesionální úrovni. Ještě bych rád podotkl že ”Zaplať pánbůh”že stál na pódiu alespoň pan Šelmát a za bicími pan Vébr u kterých je alespoň jistota části starého dobrého Sifonu. Můžete si o mě myslet co chcete ale já (a myslím že nejsem jediný) to tak cítím a myslím že jsem byl obdařený hudebním sluchem a okolo muziky se pohybuji již řadu let. Profesionálů jako Je Orcígr, Hejný a Navrátil by si měla kapela vážit na prvním místě. Myslím že toho zřejmě pro kapelu udělali hodně už jen tím jak zahrály koncerty... Rád zase přijdu na koncert a koupím si i CD ale v tomto složení je mi líto.. Hezký den všem příznivcům...

Karel / 24.3.2017 11:13:32

Jo! Určitě! Jak říkam, je toho moc, takže Far away jsem úplně zapomněl, i když jí žeru, takže paráda, jen do toho!!

Sifon: :-)

Karel / 23.3.2017 22:46:09

Ahoj, moc děkuji za tu šanci vyslovit svá přání, i když vím, že je nás tu moc a všechny uspokojit nelze. Sami vidíte, co lidé píší, že by rádi slyšeli, překvapilo mě, že s většinou toho souhlasím (Petře, Ty víš). Rád bych se přimluvil za zmíněné písně Láska Super Speciál a Párty, ale je toho skutečně mnoho, co bych moc potřeboval slyšet a všechno to hrát nemůžete. Snad nejvíc ze všeho (krom těch dvou zmíněných) bych se rád dočkal písní Ikarův Pád, Bouře, Vesmírná Odyssea, z oficiálně vydaných pak Poslední rum, Než půjdeš spát, Noční brouk, Popel a dým, Ďábel v nás... A samozřejmě i ty novější, na které se nedostalo, zejména Mávám, Had a Země má. No, je to strašnej seznam, ale kdyby se cokoliv z toho kdykoliv v budoucnu dostalo na světlo, i kdyby třeba za několik let, moc mi to pomůže a budu vám moc vděčný. Jsou to nervy, takže se omlouvám za dlouhou zprávu, ale tohle prostě prožívam silně. Díky moc pánové.

Sifon: Díky Karle,

no, kdyžtak na to koukám a sečtu co všechno už fandové za jeden den vytáhli (včetně FB), tak je to asi téměř na další kompletní repertoár, se kterým bychom uhráli celej bigbít... ;-)

Řeknu ale jednu zajímavost, včera jsme se na zkoušce dohodli, že se pustíme mimo jiné do Far Away (Dlouhá cesta z desky Generace), ale tu zrovna zatím nikdo nejmenoval... :-D ...je to celkem náročná věc, tak já nevim... ;-)

Za Sifon zdraví Petr

Láďa / 23.3.2017 10:58:53

Kluci udělejte ze starých pecek Faraona, šanci pro tebe, Šedivej den, lásku super speciál a Damoklův meč. a z novějších by byla super Japonská kráska a Ráno (obě skladby z Alba Akta X)

Sifon: Díky za tip Láďo ;-)

Javi / 11.3.2017 10:38:49

Zdar pánové, už nejméně po 100 poslouchám vaše druhé DVD. Zrovna procházím jedním z nejhorších obdobích svého života, protože se staráme o těžce nemocného člověka. A síly pomalu docházejí. Proto vám chci moc poděkovat, že vaše muzika mi v tomto nelehkém období vždy pomůže a dobije baterky. Moc si vás vážím a až bude možnost tak na slyšenou.

Sifon: Děkujeme moc Javi a hlavně přejeme ať se situace, ve které se zrovna nacházíš co nejdříve zlepší. Zdraví blízkých je vždy to nejcenější co máme, jen si to někdy ani neuvědomujeme, dokud se něco nestane... Držíme palce, Tvůj Sifon.

Karel / 3.3.2017 20:57:50

Tak ono je to znát celou dobu, od chvíle, co odešel Tomáš, že Venca v těch sólech pořád roste, ale já to posloucham doma hodně často a rozdíl mezi např. letošním Mirošovem a Sečí je tak nějak znatelnější než třeba mezi Plzencem 19.3.2016 a Chrástem 15.10.2016, což sem nečekal, fakt se to povedlo. Akorát škoda, že se v bejvalejch sestavách Venca moc neprojevoval.

rys / 3.3.2017 08:11:13

Však Vencovi už před 50 lety na Lidové škole umění říkali: ”Když budeš cvičit, tak to jednou doceníš ty i tvoji posluchači, jak ses posunul.” A stalo se. Mezi lednem 2017 a únorem 2017.

Sifon: :-D tak nějak ...je vidět, že tvrdá píle se prostě vyplácí ;-)

Karel / 26.2.2017 18:22:33

Zdar, chtěl bych tu veřejně poděkovat za novou píseň, to je ten Sifon, kterej sem kdysi začal posouchat a na kterej se budu vždy těšit! Navíc včera v Seči Venca opět předvedl, jak se může kytarista posunout za pouhý měsíc o úroveň výš, ty sóla byly výborný.

Sifon: Díky Karle ;-)

Jinak myslím, že Venca se už posouvá jako kytarista přes čtyřicet let, takže to za ten měsíc nemohla být zase taková změna :-D ...on je prostě dobrej! ;-)

Péťa / 22.2.2017 12:44:40

Drahému Peťánkovi přejeme všechno nejlepší k prvnímu svátku v tomhle roce - Péťa, Martina, Vlaďka, Martina, Ivča, Věrka, Jana, Jiřka, Slávka, Verča, Lucie a Lenička :-)

Sifon: Jéé, tak to vám děvčátka moooc děkuji, všem :-) Váš Péťa ;-)

Péťa / 31.1.2017 14:38:32

Velké moooc diky za Horni Břízu, bylo to s Váma (jako vždy) skvělý, ale tentokrát patří také velká pochvala PANU ZVUKAŘI - proste kdo umi umi :-)

Sifon: Děkujeme moc Péťo, kdyby si to Jarda náhodou sám nepřečetl, tak mu to opatrně vyřídíme... :-D

Karel / 9.1.2017 12:54:49

Pánové díky za Mirošov, protáhli jste to pěkně a mně se to moc líbilo. I přes velikost sálu bylo všechno dostatečně slyšet, takže pochvala pro dvorního zvukaře, kouzelníka a spol. Lidi, chodit na Sifon se vyplácí, během úklidu jsem na zemi našel 10 korun! Tak schválně, co se najde příští neděli v Plzni na hokeji, snad ne ještě víc sněhu.

Sifon: :-D tak si za těch deset kaček kup něco pěknýho ;-) ...a děkujeme za podporu :-)

Králík / 5.1.2017 09:13:07

Zdravím Karla. Na 90% jedeme také vlakem. Hospa pod sálem by měla být otevřena min do odjezdu tebou zmiňovaného vlaku. Každopádně pozor na to, z jaké pojedeš zastávky. Ať nedopadneš jako my :-)

Karel / 3.1.2017 20:55:09

Zdar, pojedu na vás do Mirošova a rád bych se tu veřejně zeptal, jestli se tam chystá i někdo ze ”zde přítomných” posluchačů z Plzně a jestli by mě za nějaký obnos odvezl zpět, protože jinak mi to jede až v 5 ráno. Díky.

Sifon: Kdyžtak to trochu protáhnem... :-D ;-)

Javi / 22.12.2016 15:52:03

Krásné Vánoce a hodně štěstí a zdraví v novém roce. Ať máte pořád stejně oddané fanoušky jako doposud.

Sifon: Díky moc, i Tobě pohodové svátky a vše nejlepší do nového roku, naviděnou a naslyšenou na co nejvíce skvělých bigbítech...:-)

Růža / 14.12.2016 23:49:23

...že uctivě děkuju, Péťo :-).

Ještě že mám tak skvělého mluvčího :-)

Sifon: Ovčí mluvčáček k Vašim službám pane... :-D ;-)

Péťa / 12.12.2016 14:01:05

Váženému panu Růžičkovi přeju vše nejlepší k dnešním narozeninam ;-)

Sifon: :-) ...že uctivě děkuje Péťo ;-)

Karel / 7.12.2016 17:24:52

Díky moc za Plzenec, byl to nářez. Dobrej nápad byly ty tři pomalý písně v poslední sérii a pak poslední rozjezd, je to dobrá stavba. Nic proti, kdyby jich tam bylo třeba ještě o dvě víc. Hrajete ještě píseň Good bye? Jestli je to možný, rád bych o ní poprosil do toho Újezdu, Milan má nádhernej hlas. A pochvala pro Vencu, kterej hraje sóla pokaždý trochu jinak, což vaše písně pěkně oživilo, baví mě to poslouchat a chodit na vás pořád dokola, protože je to pokaždý jiný a většinou lepší.

Sifon: Díky Karle :-) Většinou hrajeme komplet dvě série pomalých, ale někdy to prostě časově nevyjde a tak to musíme trochu pokrátit. Co se týká Good Bye, tak jsme ji nevyřadili, jen zrovna na ní poslední dobou párkrát nedošlo ;-) Do Újezda ji oprášíme :-D

Květa / 6.12.2016 13:28:49

kam zmizel Plzen-Ujezd 25. 12. 2016? Moc jsme se tesili a uz jsme domluveny s Horovickyma. :-)

Sifon: Ahoj Květo, díky za dotaz. Újezd bude! Těšíme se na Vás... :-)

Petr / 6.12.2016 10:06:09

Stálý zdraví kamarádi, v sobotu jsem poprvé zavnímal vaše Plzeňské šípy a musim konstatovat, že to parádně leze pod kúži. Jen tak dál kluci, neboť je vidět, že Sifon umí neustále tvořit chytlavý pecky! Hodně štěstí!!

Sifon: Díky moc, Peťo :-)

Péťa / 5.12.2016 16:49:40

Velký Vám dík za skvělý večer ve Starém Plzenci !!!!! :-)

Sifon: Díky moc, Peťo :-)

Karel / 25.11.2016 21:25:16

Teda pánové, Prachy v prachu jako zvukovka? Nádhera, díky moc, škoda, že jsem qůli práci nemohl dorazit, ale i tak to bylo moc pěkný vystoupení. Nejsi na kolenou, která nebyla minule, taky potěšila.

Sifon: Díky Karle ;-)

fanynka / 15.11.2016 13:37:09

Kam se nám poděla Česká Bříza 2.12.?

Jsme se těšili a co na to Míra Bučko?

Sifon: Ahoj, mrzí nás to také, ale pořadatelem nám bylo oznámeno, že akci ruší, bližší důvody nevím a s Mírou jsme zatím nemluvili...

Edit 25.11. - měli bysme v České Bříze být v březnu 2017 ;-)

Karel / 10.11.2016 21:05:34

Tak jsem objevil na internetu zprávu, že jste vydali videokazetu s téměř dvouhodinovým záznamem koncertu z Klatov. Na koho přesně se mám obrátit, když jí chci koupit? Uvádíte cenu 150 Kčs, nevadí, že mám jen Kč? Ta zpráva je z roku 1991, nevadí, že nemám stroj času? Zatím se na něm pouze pracuje.

Sifon: Obávám se Karle, že si budeš moci tu kazetu pořídit teprvé poté, co se ti podaří dokončit ten stroj času...;-)

Jinak nějaký historický archiv má myslím Michal Vaněk, nevím co vše má, ale zmíněné videokazety k prodeji jistě už ne.

Za Sifon zdraví Petr K.

Martin / 1.10.2016 20:25:38

Ahoj, včera jste ve fanzóně před zimákem hráli písničku ”indiánské šípy” je prosím tahle písnička někde k poslechu, stažení, nebo na nějakém cd? Děkuji Martin

Sifon: Ahoj Martine, díky moc za zájem, ale musím tě momentálně zklamat, ještě není nikde, je úplně nová. Udělali jsme ji teprve před týdnem a hráli ji veřejně poprvé minulý víkend, nahranou ji zatím nemáme... a jmenovat se oficiálně asi bude "Plzeňské šípy" ;-)

Vláďka / 19.9.2016 19:03:19

Zdravím, Měcholupy byly super, byla jsem vážně překvapená kvalitou ozvučení i vaším nasazením, i když byla účast slabší. Na další akci v okolí jdu určitě zase a všem doporučuju, dlouho jsem nezažila takovou pohodu. Mějte se.

Sifon: Díky moc, počasí nám bohužel moc nepomohlo, ale i tak to byla podařená akce ;-)

Libor / 1.9.2016 21:53:41

Zdravím kapelu z dalekého Krakonošova panství. Věřte, i u nás se hraje vaše muzika. Tedy myslím jako doma a několika mých kamarádů. Ale na jednom jsme se schodli všichni: chlapi děláte super muziku. Apropo kde je možné si objednat vaše DVD? Díky.

Sifon: Ahoooj, zdravíme též a moc děkujeme za přízeň :-) Dývko je k mání samozřejmě na našich akcích, ale zřejmě to máš trochu z ruky, tak jedině si o ně j napsat nám či koupit třeba na e-shopu našeho vydavatele: http://www.avik.cz/obchod/rockova-hudba/sifon-live-2015-dvd

Petr / 19.8.2016 06:15:11

Fotky z Čižic:

http://avzocizice.rajce.idnes.cz/Sifon_12.8.2016/

Sifon: Díky Petře, nějak mi uniklo, že někdo fotil ;-). Mohu nějaké případně použít v naší prezentaci?

Anet / 14.8.2016 15:52:22

Ahoj, budou fotky z Čižic?:-) Super koncert!

Sifon: Ahoj, byla to vážně skvělá zábava, ale fotky bohužel nebudou, neměli jsme fotografa.

 

Edit 19.8.: Tak přeci nějaké fotky jsou, viz výše ;-)

Javi / 13.8.2016 10:38:59

Ahoj chlapi, musím vás pochválit za vaše nové DVD, moc se vám povedlo a dobře jste vybrali skladby. Nová sestava se krásně sehrála a noví členové zapadli do kapely jako by tam byly odjakživa. Jirka do toho řeže jako za mlada, basa pěkně hutná, klávesy jak z katedrály. A kytarová sola by se u vás mohly přiučit i kluci z Kabátů. Další co bych vypíchl je sborový zpěv, pěkně to ladí. Už se těším až někdy v budoucnu vyjde CD s novými věcmi. Vím, že to v dnešní době není vůbec jednoduchý a většina kapel do toho musí investovat ze svého. Takže kdo má přebytečných 2OO kaček DVD si kupte a podpořte kapelu, určitě nebudete litovat. PS Neberte to jako recenzi, ale jako osobní názor.

Sifon: Díky moc, jsme rádi že se DVD líbí...:-)

Javi / 3.8.2016 22:03:36

Zdar chlapi náhodou jsem narazil na stránky Aviku. A s potěšením jsem zjistil, že tam mají vaše nové DVD. Tak jsem si ho okamžitě za tu lidovou cenu objednal. Sice mě štve to poštovné, ale za to vy nemůžete a osobně se na vás hned tak nedostanu. Takže už se těším jako malej Jarda, až tu placku hodím do přehrávače, odevřu lahváče a budu se kochat. Doufám, že budu spokojený a pak vám dám vědět. Mějte se krásně a užívejte si parkety s pozdravem fanoušek z Klatov.

Sifon: :)

Fanda / 1.8.2016 00:21:06

Ahoj, zdravim všechny. Chci se zeptat jestli nebudou nějaké nové věci? Pracujete na něčem?

Sifon: Ahoj, díky za dotaz, pracujeme...;-)

Petr / 13.7.2016 10:42:15

.......................................

Přeju hodně zdaru a těším se v sobotu v Trnové :-)

Sifon: Ahoj Petře, díky za info :-D ...tvůj příspěvek radši nechám ale zatím skrytý :-D, v sobotu se přihlaš ;-)

Zdraví tě za Sifon Petr :-)

Karel / 7.7.2016 18:19:36

neměli jste hrát 20.8. v Přešticích je to na rozpisu restaurace na hřišti, ale tady máte něco jinýho? Proč tam nebudete?

Sifon: Bohužel došlo k nedohodě na druhou akci v Přešticích s pořadatelem, takže jsme byli nuceni tento termín nahradit... je nám to líto, ale už se stalo, snad se někdy v Přešticích dohodneme jindy.

Karel / 27.6.2016 19:23:39

Zdravím, chci poděkovat za super bigbít v Přešticích i přes nepřízeň počasí a ne zas tak velké účasti jste hráli super a já si to užil jako za mlada, Ale mělo to i svojí výhodu Počasí), parket byl hned plný. V ”nové ”sestavě vám to skvěle šlape. V srpnu půjdu zas. Jen jediná výtka škoda že jste nehráli Léto 86.

Sifon: Ahoj a díky moc, podmínky nebyly nejlepší, liják to byl pořádnej, ale i my jsme si to s Vámi skvěle užili...;-)

Luděk / 17.6.2016 10:57:10

Ahoj hoši, moc děkuji Tondovi Mašíčkovi za DVD. Je to opravdu super. Vím, že to vše stojí spoustu nervů a dřiny. Děkuju Jirkovi a Vaškovi, za to, že to nevzdali ... Jó, a kdyby Toník M. potřeboval záskok na basu - tak zavolejte :-))). Váš fanda Luděk

Sifon: Díky moc Luďku :-) Jó, tak pošli kontakt :-)))

Tonda Mašíček / 14.6.2016 20:15:47

Děkuji za přání...:-)

Květa a Vláďa / 13.6.2016 08:32:17

Všechno nej... k svátku Toníčkovi. Těšíme se na Šťáhlavice, hlavně počasí aby nám přálo! Kluci-hasiči ze Šťáhlavic vyhráli 3 místo v soutěži Dobráci. :-)

Sifon: Díky moc a těšíme se na Vás ;-)

jarda / 5.6.2016 09:57:47

Zdravím 25. 6. v Přešticích to bude Spolák?

Sifon: Ahoj, akce se koná na hřišti.

fanoušek / 1.6.2016 13:15:07

Ahoj nebyla by fotečka ze křtu a nebo nějaká ukázka z DVD?

Sifon: Ahoj, určitě brzo bude...;-)

Péťa / 31.5.2016 15:51:05

Velké poděkování všem, kteří se jakkoliv podíleli na uskutečnění báječného večera a vytvoření atmosféry v Šeříkovce. V neposlední řadě skupině Sifon :-))

Držím palce a přeji mnoho sil do dalších nahrávek.... :-)

PS: Obal nemá chybu, velká pochvala vytvarníkovi! :-)

Sifon: Děkujeme moc Péťo, DVD se nerodilo úplně lehce a každé povzbuzení potěší a dodá sil k další tvorbě...;-)

Honza Růžek / 7.5.2016 07:10:55

Nazdar Sifóňááácííí,

hrozně MOC pozdravů z Big Börgu od Mělníka Vám všem mladým ”bigbitovym”

harcovnikům posílá

 

Honza Růžek - CLAYMORE.CZ

 

PS: Jirko držte se a Péťa Kostička ať se vic usmívá na fotkách....Pařez starej a vůbec Nedoutná??

Sifon: No nazdááár ty starej Barbusáku ;-)

To víš Honzíku, dyk víš, že jsem na nějaký legrácky nikdy moc nebyl... :-D ;-)

Zdravím tě, Petr K.

fanoušek / 19.4.2016 12:50:33

Ahoj chlapi, kolik bude na DVD skladeb. A budu si ho moci někde objednat.

Sifon: Ahoj, na DVD bude 22 skladeb, prodávat se bude především na našich koncertech, protože e-shop neprovozujeme ;-)

Ale když napíšeš třeba sem, nebo na FB, tak se určitě nějak domluvíme :-)

Aneta / 18.4.2016 12:58:29

Ahoj, chci se zeptat, kdy budou fotky ze Snopoušov? Jinak super koncert!:-)

Sifon: Za chvíli :-) Jinak díky, i my jsme se skvěle bavili... ;-)

Karel / 4.4.2016 13:57:30

No tak tim líp, novejch věcí se taky už nemůžu dočkat, paráda.

6121969@seznam.cz / 4.4.2016 09:43:36

Zdravím všechny bigbíťáky. 8.4.2016 hrajete Klatovy ”U košile”. Náhodou jsem brouzdal po netu a parta Pohoda má napsáno to samé jen pod názvem MC Košile. Hrajete tam tedy vy nebo Pohoda? Díky. Luděk

Sifon: Ahoj, díky za dotaz, hrajeme tam my, v podstatě jako záskok za zmíněnou Pohodu, která se dle našich informací od pořadatele omluvila kvůli zdravotní indispozici...

Karel / 3.4.2016 17:36:01

Ahoj, rád bych tu veřejně poděkoval za to, že se změnou sestavy začali hrát sóla oba kytaristi, protože i když Tomáš byl borec, Venca neni o nic horší a s Petrem se pěkně doplňujou. Taky díky za zařazení některých předtím nehraných (nebo mnou neslyšených) písní, jako Prachy v prachu, Black and white a Lohengreen. Jen tak dál. A rád bych se zeptal, jestli plánujete někdy do vzdálené budoucnosti zahrát živě písně z nejnovějšího alba, jako třeba Had, Země má, Mávám nebo Pohani. Nevím, zda je to možné, když vznikly v jiné sestavě a některé jsou asi celkem složité, ale určitě bych to uvítal, i kdyby to znělo jinak, páč napodobit desku, kterou nahrál někdo jiný, jde blbě a ani to není to nejdůležitější. Díky.

Sifon: Ahoj a díky za podporu :-)

Co se týká dotazu, tak momentálně se spíše orientujeme na tvorbu úplně nových věcí vytvořených výhradně novou sestavou, pár jich snad již brzy představíme ;-)

Lenka / 24.3.2016 21:19:55

Dobrý den, po dlouhé době jsem měla to potěšení Vás vidět na živo v létě v Čižicích. A klobouk dolů, bylo to super a už se těším na další. Jen prosím, nemate z nich nějaké fotky? Dekuji

Sifon: Zdravíme tě Lenko a děkujeme za přízeň...

(fotky možná ješte někde vyhrabu, podívám se po nich ;-))

Květa a Vláďa / 22.2.2016 09:09:17

Tak jsme včera - neděle 21. 2. vyrazili k zimnímu stadionu na Sifony. Moc jsme se těšili, přemluvili i Jirku a Anču a kde nic, tu nic, jen Extra bandi. Tak jsme zas zklamaní odešli. Tak snad 23. 2. ahoj. :-)

Sifon: Ahoj, to nás moc mrzí, ale narychlo došlo bohužel ke změně ze strany pořadatele... v úterý to klapne...;-)

Luděk / 18.2.2016 09:56:08

Ahoj hoši, ať vám to šlape jako dosud!

Obligátní otázka - DVD je na cestě?

Mám o něj zájem - dejte vědět, kdy vyjde, ať vás já a další neotravují. Dík. Zdraví Luděk

Sifon: Ahoj a díky Luďku, vydání a křest DVD je v plánu na konec května...;-)

Míra / 17.1.2016 20:15:40

Zdravím,

hrajete moc pěkně, nejlepší deska je 100 hříchů a poslední Srdce v okovech. Zajímavé Cd je také Archivní, zajímalo by mě, zda to jsou skutečně původní záznamy 1983-88, zdá se mi na tu dobu dost kvalitní zvuk, není to vše v roce 1999 znovu natočené? Případně to musí být natočené v nějakém profesionálním studiu, případně existují i jiné takle kvalitní nahrávky z té doby? Cd výběr Best of vyšel v limitované edici, mohli byste prozradit v kolika kusech? Jinak přeji hodně úspěchů a další pěkné písně pro nás! Sifon má některé písničky opravdu skvělé, které převyšují zábavové kapely. Je pravda, že některé jsou hudebně slabší, ale to každá kapela tak má. Jinak jsem se dnes díval na obaly LP desek Sifon a Citron, přijde mi to logo docela podobné... Nečerpali jste od nich inspiraci. Jinak ostatním posluchačům dobrého bigbítu Vás mohu jen doporučit...

Sifon: Zdravíme Míro,

Díky za zájem a podporu, opravdu se zdají ty loga podobná? :-)

Co se týká dotazu ohledně těch CD, pokusím se dopátrat relevantní info a doplním později...;-)

Za Sifon zdraví Petr K. :-)

Karel / 17.1.2016 13:26:18

Tak nějak jsem doufal, že odpovíte něco podobného. Baví vás, co děláte a lidem dáváte vše, co můžete, jak pro zábavu, tak k zamyšlení. Pokud to vše myslíte upřímně, souhlasím s vámi. Akorát se lišíme v tom, co nás těší a co naopak vadí. Mě vadí, že lidi moc chlastaj a vyžívají se ve vztazích na jednu noc, proto některým písním prostě nepřijdu na chuť, naproti tomu s některými naprosto souhlasím. Na každém koncertě bylo vždy nad 50% písní, co se mi líbí, akorát škoda, že jsem nežil v době 1985-1994, ze které mám spoustu vašich nahrávek, na nichž je ten poměr o dost příznivější, ale vzhledem k tomu, že hrajete třeba 40 písní za večer, pár těch lehčích snesu. Díky moc za odpověď a určitě bych se rád někdy sešel, pokud by to bylo někde v Plzni nebo okolo. Jestli máte zájem, napiště prosím na maila unrealxxx@seznam.cz, mohla by bejt sranda.

Sifon: Díky za reakci, ono záleží i na úhlu pohledu, i ty jednoduší a přímočaré písničky mohou vést k zamyšlení, ostatně sám jsi toho příkladem, co si z toho každý vezme je už potom věc druhá a není asi úkolem žádného umělce to předjímat, pokud to tedy nemá přímo v úmyslu,...;-).

Psal jsi, že občas na nás chodíš, tak možná bude nejjednoduší se přihlásit, snáz se pak domluvíme ;-)

Za Sifon zdraví Petr K. :-)

Karel / 16.1.2016 22:06:58

Dobrý den, měl bych takový hloupý dotaz, neberte to prosím nijak zle, mám vaší muziku moc rád, ale jedna věc mi nejde do hlavy. Písně, jako 100 hříchů, Jaro je v nás, Srdce v okovech, Had, Touha v nás, Andělská, Prázdnej dům, Párty...To všechno na mě působí dost naléhavě, jako by to skladatel myslel vážně a chtěl nám dát víc než jen prostou zábavu. A naproti tomu Whiskey a Gin, Jarda Notor, Ráno, Lochneska, nebo nedej bože Startka a Jdeme na pivo atd., to mi přijde jako naprostý opak, vůbec mi to k sobě nesedí. Jaké je to pro vás, hrát všechny tyhle písně? Znamenají pro vás ty vážné něco, baví vás hrát ty ostatní, nebo jste tak pestré osobnosti, že vás i ty lehčí naplňují? Nebo prostě sloužíte lidem, s tím že někdo potřebuje ty vážné a někdo ty ostatní? Já to nechápu, protože taky hraju, ale jenom ty vážné, ve kterých jste mi vzorem, ale to vám nepřijde divné, nebo až škoda, že to pak pohřbíte takovými ”lehčími” texty? Jen mě zajímá, jak to vidíte vy, respektuji, co hrajete a chodit budu dál, jen jsem z toho jelen. Děkuji za odpověď.

Sifon: Zdravíme Karle, vážíme si všech dotazů a komentářů a ani ten tvůj určitě není hloupý. Samozřejmě odpovědět v krátké větě není asi úplně jednoduché, ale jistě lze nalézt mnoho důvodů, proč to tak je a není to žádná velká věda ani kalkul.

Za prvé je potřeba zmínit, že nejsme koncertní kapela, ale naší náplní jsou hlavně víkendové zábavy a lze si těžko představit lidem servírovat vážná témata více jak čtyři hodiny, hrajeme především pro lidi, kteří si přijdou odpočinout a pobavit se a my jsme přece stejní jako tito lidé, máme starosti i radosti a chceme se podělit i o to... Těžko si lze představit předkládat někdy v jednu hodinu ráno nějaká těžká poselství, naopak moc rádi si se všemi zařveme, že jdeme na pivo, protože to tak prostě je a věřte nevěřte, dodává to mnoho energie ;-)

Písničky v kapele skládalo a skládá více lidí a i nálady a pocity se často mění a myslím, že není potřeba se bránit žádným tématům, takže veselé a "méně náročné" písně určitě k takové kapele jako je Sifon určitě také patří.

Tím nechci říct, že o tom nemáme v kapele diskuze ;-), ale ve finále se snažíme mít program tak nějak vyvážený...

Nevím jestli se mi podařilo správně vyjádřit co jsem k tomu chtěl ve stručnosti říct, lepší by bylo asi si sednout někdy k pivku a můžeme to probrat, určitě by se o tom dalo debatovat celý večer...;-) Netuším jak dlouho děláš muziku a pro jaký okruh lidí, co je tvým cílem...:-)

Možná kdybychom se chytili jednoho aktuálního ožehavého tématu a naléhavě ho navenek podávali, tak jsme mohli být jednou druzí ve Slavíku, ale to prostě náš cíl není...:-D

Za Sifon zdraví Petr K. :-)

Libor / 16.1.2016 19:34:26

Nechcete za máma přijet zahrát do Německa do schwangau?

Sifon: Stačí říct...;-) jen si nejsem jistý, zda by se dostal Jarda s erťákem přes hranice...:-D

Petr / 14.1.2016 13:05:54

In For The Count od Ballance je Pochod padlejch rockerů....podle mě to Balance vydali někdy v první polvině 80.-tých let. Otázka kdo to hrál první, takovej pamětník nejsem :-)

Sifon: :-D tak tak...;-)

Javi / 9.1.2016 23:07:38

Ve vašem podání Na zelenou se mi líbí více než origoš. Dle mého názoru dobrým coverem se nedá nic zkazit. Třeba já jsem díky němu zjistil, že ta kapela vůbec existuje. Takže za mě palec nahoru.

Sifon: :-) ...ale "Na zelenou" není cover, je to původní věc od Sifonu... ;-)

Převzaté / 7.1.2016 10:45:54

Planetu opic jsem slyšel v létě v pivovaru v podání kapely Karla Kopejtka. Ale na minulém DVD máte In For The Count od Ballance.

Sifon: No pokud vím, tak tam tato věc (Pochod padlejch rockerů) není...;-)

javi / 26.12.2015 21:07:05

Ahoj zdravím a sorry že sem zase lezu. Jenom k té Planetě opic, jestli to tedy chápu dobře. Tak tím, že to není původní tvorba myslíte to že je třeba převzaná hudba?

Sifon: Ano, bylo mi to tak řečeno...;-)

Leoš / 21.12.2015 19:40:54

K předchozímu příspěvku od Javi. Také si myslím, že píseň Planeta opic na tom DVD být měla. To je velká chyba Sifonu...Tak snad tam bude aspoň Lohengrin. Krásné vánoce a někde naviděnou.

Sifon: Zdravím Tě Leoši, Lohengrin jsme točili ;-) Co se týká Planety opic, je potřeba na vysvětlenou říci, že důvod je jednoduchý, i když ji Sifon hraje již dá se říci několik desetiletí, není to jako jedna z velmi mála písniček původní tvorba skupiny.

Péťa / 20.12.2015 14:09:56

Krásný stromek, zlaté jmelí za okny ať snih se bělí.

Stálé zdraví, pevný... krok ať provází Vás celý rok.

Krásné Vánoce a šťastný Nový rok

přeje Péťa :-)

Sifon: Děkujeme moc, my přejeme totéž Tobě...;-)

Javi / 19.12.2015 19:46:49

Ahoj chlapi drobet s předstihem vám přeji krásné prožití vánočních svátků. A v Novém roce hodně zdravíčka, pohody a plné baráky a parkety spokojených fanoušků. A prosím pro nedočkavce, jako jsem třeba já kdyby podle vás mohlo vyjít nové DVD. Mějte se fanfárově a bublinky z Sifonu pořádně bublaj.

Sifon: Díky moc...:-) Co se týká DVD, ještě netušíme, sami jsme ještě nic z toho neviděli....;-)

Javi / 28.11.2015 13:43:41

Prosím ještě jsem se zapomněl zeptat jestli bude na DVD Planeta opic. Protože tato archivní skladba je i po letech stále skvělá.

Sifon: No, asi tě bohužel zklamu, ta tam nebude...:-(

Javi / 25.11.2015 13:19:11

Zdravím vás a jsem rád, že jste ve Švihově měly zase plnej barák. Jen jsem se všiml, že to DVD točíte ve všední den tak snad to neodradí návštěvníky. Takže se mějte a dílo se vám podaří podle vašich představ.

Sifon: Díky za přání, za čas uvídíme jak se dílo podařilo, lidiček nás přišlo podpořit do Šeříkovky myslím velmi pěkné množství...;-)

Javi / 27.9.2015 17:20:41

Petře díky moc za odpověd. A už se moc na DVD těším a určitě v mé sbírce nebude chybět.

Sifon: Není zač...:-)

Javi / 26.9.2015 12:38:12

Ahoj zdravím vás. Chci se zeptat na to DVD. Bude jako by archivní, nebo bude natočen koncert v nové sestavě? Za mě bych bral oboje. Chlapi prosím nechcete zase vyndat nějakou skladbu z archivu.

Sifon: Ahoj, nech se překvapit... ;-) ...no, tak asi můžu prozradit, že předpoklad je takový, že natočíme živě cca 20 věcí v nové sestavě, mezi nimi se objeví i staré skladby, které jsme vytáhli z archivu a ještě nebyly natočeny. Archivní videozáběry kvalitou bohužel asi nedosahují dnešní nároky a nebude možné je použít ani jako bonus... uvidíme... ;-)

Díky za zájem a za Sifon zdraví Pet K.

Květa a Vláďa / 25.9.2015 12:33:02

Všechno nejlepší Vašíkovi k svátku, díky němu je volno v pondělí 28. 9. v kalendáři. :-) Hlavně pevné zdravíčko, hodně štěstí, pohody, spokojenosti, lásky, splnění všech přání a ať mu to stále tak pěkně zpívá a baví.

Sifon: :-) díky moc, hlavně to volno potěší...:-D

Luděk / 17.9.2015 07:33:36

Ahoj kluci, mohli byste přidat nějaké fotečky? Vždy mi to potěší. Dík. L.

Sifon: Ahoj Luďku, určitě se sem tam nějaké objeví... ;-)

Maruš :-) / 13.9.2015 16:19:49

Jen se zeptam jestli nahodou neni zrusena Alfa 16.10 v rozpisu ji nemate dik

Sifon: Ahoj Maruš, to souhlasí, Alfa je pro letošek zrušena...;-)

Edit: Místo Alfy budeme 16.10. v Líních :-)

Petr / 2.9.2015 22:34:16

Ahoj. Které jsou to prosím Měcholupy ve Vašem rozpisu? Díky :-)

Sifon: Ahoj, Měcholupy v okrese Plzeň-jih, cca 30 km od Plzně směrem na Nepomuk...;-)

Jedná se o akci s téměř celodenním programem - Měchpijáda, hudební produkce bude zahájena již v 17:00, kdy zahrají kapely Khargados a Zloději ticha, my pak uzavíráme program s klasickou celovečerní zábavou :-)

FANDYS / 17.8.2015 14:59:38

Hrozně jsem byl zvědavý na Sifon v Kameňáku. Co se nestalo? Viděl jsem pět chlapů, který uměj zpívat a hrát. Rytmicky to šlapalo jako lokomotiva, zpěvy naživo skvělý a hlavně posun, který jsem fakt nečekal, protože jsem si myslel, že to po odchodu tří umělců už nikdy nebude takový: Ještě, že jsem se mýlil. Hrálo jim to parádně a doufám, že už brzo zase budu moct na Rokycansku potvrdit účast. Dávám palec nahoru novým klukům a Vencovi s Jirkou díky za takový výběr. Ode mě 3x ANO.

Sifon: Bez komentáře...;-) Díky!

Haken / 16.8.2015 12:10:57

Chci poděkovat za krásnou akci v Kamenným Újezdě. Hrajete poctivě, zvuk čistý, hezky tomu bylo rozumět. Vloni místo vás hrála jiná kapela a to byla ostuda. Těšíme se na další rok a snad už nebude pivo za 30 kaček.

Sifon: Díky moc za podporu, jsme rádi, že se Vám líbilo, v takové atmosféře se hraje náramně...;-)

Jinak na cenu piva my samozřejmě nemáme vliv a nevím kolik stálo ve výčepu, ale já si kupoval pivo ve stanu za 25,- Kč a bylo to dobrý Géčko... ;-)

Za Sifon zdraví Petr K.

Květa / 12.8.2015 12:31:26

koukala jsem na Den Chlumčan a tam jste až v sobotu, to je 22.8. od 18 hodin, ne jak máte v koncertech 21.8. Radši mrkněte. Mějte se fajn. Zdravím a těším se někdy příště.... :-)

Sifon: Díky za upozornění, vypadá to opravdu tak, ještě to ověříme... ;-)

Edit: Potvrzeno, v Chlumčanech hrajeme v sobotu 22.8. od 18:00 do 19:30, chybička se vloudila ;-)

Fazy2 / 25.7.2015 23:52:42

Zdar, dostal se ke mě váš záznam z roku 1991 a má 2 hodiny a 45 minut, což je z tý doby asi nejdelší. Chcete ho? Já bych zas měl zájem o ty záležitosti z archivu Michala Vaňka.

Sifon: Ahoj, jestli tento záznam nemáme, tak zájem by určitě byl... domluvíme se na PM, zkontaktuj mě třeba přes FB - Petr Kostka, díky...;-)

Helča / 20.7.2015 13:11:13

Díky za Staňkov, byla to jedním slovem paráda! V září se budem těšit!

Sifon: :-) ...však my taky, díky...;-)

Tonda / 20.7.2015 11:51:00

Zdary chalani, hrajete v Nýrsku sami? Prohlížím klatovské webovky a prý byste tam měli být s kapelou Garfit rock? Popř v jakém čase hrajete? Díky za info

Sifon: Ano, je to tak, je to akce v rámci Slavností piva v Nýrsku. U pořadatele jsme si ověřili, že skupina Grafit rock bude zahajovat večerní program od 20:00 do 21:00, my si pak vystřihneme v podstatě celou klasickou zábavu od 21:30 do cca 1:00...;-)

Pét’a / 19.7.2015 13:32:18

Děkuju za krásný zážitek ze Staňkova, jste úžasní a zrajete jako víno.

Chtělo by to tady víc koncertů, moc Vás tu neznají a neví, o co všechno přicházejí!

Jen ten fotograf, at’ se polepší!

jěšte jednou díky mooooc :-)

Sifon: Děkujeme moc...:-) ...a zrovna Staňkov se hned domluvil a bude ještě letos 5. září, těšíme se...;-)

Nějaký fotečky jsou již ve fotogalerii.

Pavel / 15.7.2015 10:35:57

Koukám jak to tady všechno chcíplo. Proč nejsou nějaké nové fotky?

Sifon: Ahoj, fotky zveřejňujeme když jsou k dispozici, fotograf musí fotky nejdříve zpracovat a poté poskytnout, a také ne na všech akcích se může zúčastnit... Díky za pochopení.

Jarda / 19.6.2015 20:24:51

Proč celý týden nejsou fotky z Trnové, když máte tak šikovného fotografa.

Sifon: Budou co nevidět...;-)

Hoffi / 18.6.2015 21:01:45

Růžo, vše Nejlepší k tvému dnešnímu svátku...

Sifon: Díky ;-)

Péťa / 18.6.2015 14:11:56

No sláva - konečně někdo krásný, mladý, pohybově velice vydařený a ob.....

Jen tak dál Péťo Kostko :-)

Sifon: :-D Oooo, děkuji... ;-)

A teď už necháme toho vtipkování, jo...? :-D

P.

Johnny / 7.6.2015 08:58:43

Sifon poslouchám asi 15 let čili půlku života a na Vlčtejně jsem ho viděl poprvé v nové sestavě a musím říct bomba :) vůbec se nemusíte bát jezdit s těmahle klukama. Mělo to energii, štávu a byl jsem nadšenej. Kytarista novej zpíval moc pěkně má takovej moderní v dobrým projev. Ať vám to šlape a brzy zase vyrazím :)

Sifon: Díky moc. Od kolegy muzikanta potěší dvojnásob...;-)

kopečkář / 28.5.2015 00:24:08

Tímto pozdravuji uterního spolucestujícího z vlaku Petu Kostku a dík za dobrej pokec.

ps. at vám to stále dobře hraje jako doposud.

Sifon: Zdravím Tě a díky, někdy zajedeme na Petřín...;-)

Javi / 27.4.2015 13:35:00

Zdravím vás pánové a začínám docela smutnět. Akce na Klatovsku začínají mizet, jak mávnutím kouzelného proutku. Napřed zmizela akce na Střelnici v Klatovech a tak jsem se těšil do Dolan na poutovou a dnes jsem zjistil, že je pryč také. Neříkám, že je to vaše vina, ale zamrzí.

Sifon: I nás to mrzí, ale někdy se to tak bohužel semele...

Edit: 15.5.2015 - Objevila se nám tam 10.7. přímo v Klatovech Košile...;-)

fanoušek / 10.4.2015 13:43:39

Dodatečně přeji Václavu Šelmátovi k jeho životnímu jubileu hodně zdraví, štěstí a ještě mnoho dalších let na prknech co znamenají svět. Není ani možné jak ten čas letí, protože já už sám poslouchám Sifon přes 20 let. V tomto případě však na věku nezáleží, protože jeho charismatický hlas zraje jako víno.

Sifon: Díky moc za gratulaci i takovou dlouholetotou přízeň. Rockeři prostě nestárnou...;-)

fanoušek / 4.4.2015 10:36:15

Ahoj a jak si to mám vyložit po domluvě s kapelníkem. Já jsem myslel že mikiny necháte vyrobit a my si je vEshopu nebo na zábavce koupíme? Pokud budou pěkný, určitě by byl o ně zájem. A jěště otázka Eshop výhledově bude fungovat?

Sifon: Ahoj, těší nás zájem o naši značku, ale prodávání upomínkových předměrů či konfekce je doplňková záležitost, naše priorita je kvalitní a spontánní žívá hudební produkce pro návštěvníky našich koncertů ;-). Momentálně jsou k dispozici CD, trička a čepice na našich vystoupeních, ale je samozřejmě možné, že se časem sortiment rozšíří. Pokud se tak stane, budeme o tom informovat zde na našich stránkách. E-shop v tuto chvíli v plánu není, díky za pochopení...

Láďa Dvořák / 2.4.2015 14:58:04

Silikonové náramky jsou výhledově v plánu do léta se snad dočkáte.

Michala / 2.4.2015 13:21:28

No nez mikiny bych radsi brala naramky :-)

Sifon: Ahoj, raději zlaté nebo stříbrné? ;-)

EDIT. (15:08): Tak Láďa výše zmiňuje silikon, to je holt materiál dnešní doby...;-D

Petr K.

fanoušek / 1.4.2015 18:48:22

Zdravím vás, neuvažujete udělat alespon limitovanou edici mikin. Taková pěkná černá mikina na zip s kapucou ve předu malej nápis Sion a přes záda velkej. Určitě by o ni byl mezi fandama velkej zájem. Kšiltovku mám triko také, ale něco na horší počasí mi od vás chybí. Prosím popřemýšlejte o tom.

Sifon: Mikiny se na požádání nechají dělat, je to o domluvě s kapelnikem.... :)

Péťa / 31.3.2015 12:08:58

Tak to je super!!!! Moc se na něj těším a Faraona zařaďte co nejdřív to je super pecka.

Sifon: OK...;-)

Předchozí 123 Další Zobrazit vše

2015 © SIFON

Kontaktní osoba: Jiří Vébr
Mobil: +420 777 287 080

Telefon: +420 377 462 121
E-mail: info-ZAVINOVADLO:sifonrock.cz

Vyrobilo AG25 s.r.o.

Originál 40 let
1979 - 2019

Band Zone YouTube Facebook Instagram
Hledat ve webu

Kapelu Sifon není třeba fanouškům západočeského rocku představovat. Na scéně působí již více než 35 let a dodnes nabízí svým posluchačům osobitou vlastní hudbu, nadčasové texty a nezapomenutelnou atmosféru při živých vystoupeních.

Zde najdete mnoho informací o kapele, aktuální i historické fotografie a videa především z koncertů, texty písní, termíny akcí a možnost podiskutovat ve fóru mezi fandy i členy kapely a týmu techniků.

Děkujeme všem svým fanouškům za skvělou podporu! Sifon jede dál!