Fórum

Přidat nový příspěvek

Vaše jméno:
Text příspěvku:
Ochranný kód: Ochranný kód Vygenerovat jiný kód
(opište kód z obrázku)

Karel / 16.1.2016 22:06:58

Dobrý den, měl bych takový hloupý dotaz, neberte to prosím nijak zle, mám vaší muziku moc rád, ale jedna věc mi nejde do hlavy. Písně, jako 100 hříchů, Jaro je v nás, Srdce v okovech, Had, Touha v nás, Andělská, Prázdnej dům, Párty...To všechno na mě působí dost naléhavě, jako by to skladatel myslel vážně a chtěl nám dát víc než jen prostou zábavu. A naproti tomu Whiskey a Gin, Jarda Notor, Ráno, Lochneska, nebo nedej bože Startka a Jdeme na pivo atd., to mi přijde jako naprostý opak, vůbec mi to k sobě nesedí. Jaké je to pro vás, hrát všechny tyhle písně? Znamenají pro vás ty vážné něco, baví vás hrát ty ostatní, nebo jste tak pestré osobnosti, že vás i ty lehčí naplňují? Nebo prostě sloužíte lidem, s tím že někdo potřebuje ty vážné a někdo ty ostatní? Já to nechápu, protože taky hraju, ale jenom ty vážné, ve kterých jste mi vzorem, ale to vám nepřijde divné, nebo až škoda, že to pak pohřbíte takovými ”lehčími” texty? Jen mě zajímá, jak to vidíte vy, respektuji, co hrajete a chodit budu dál, jen jsem z toho jelen. Děkuji za odpověď.

Sifon: Zdravíme Karle, vážíme si všech dotazů a komentářů a ani ten tvůj určitě není hloupý. Samozřejmě odpovědět v krátké větě není asi úplně jednoduché, ale jistě lze nalézt mnoho důvodů, proč to tak je a není to žádná velká věda ani kalkul.

Za prvé je potřeba zmínit, že nejsme koncertní kapela, ale naší náplní jsou hlavně víkendové zábavy a lze si těžko představit lidem servírovat vážná témata více jak čtyři hodiny, hrajeme především pro lidi, kteří si přijdou odpočinout a pobavit se a my jsme přece stejní jako tito lidé, máme starosti i radosti a chceme se podělit i o to... Těžko si lze představit předkládat někdy v jednu hodinu ráno nějaká těžká poselství, naopak moc rádi si se všemi zařveme, že jdeme na pivo, protože to tak prostě je a věřte nevěřte, dodává to mnoho energie ;-)

Písničky v kapele skládalo a skládá více lidí a i nálady a pocity se často mění a myslím, že není potřeba se bránit žádným tématům, takže veselé a "méně náročné" písně určitě k takové kapele jako je Sifon určitě také patří.

Tím nechci říct, že o tom nemáme v kapele diskuze ;-), ale ve finále se snažíme mít program tak nějak vyvážený...

Nevím jestli se mi podařilo správně vyjádřit co jsem k tomu chtěl ve stručnosti říct, lepší by bylo asi si sednout někdy k pivku a můžeme to probrat, určitě by se o tom dalo debatovat celý večer...;-) Netuším jak dlouho děláš muziku a pro jaký okruh lidí, co je tvým cílem...:-)

Možná kdybychom se chytili jednoho aktuálního ožehavého tématu a naléhavě ho navenek podávali, tak jsme mohli být jednou druzí ve Slavíku, ale to prostě náš cíl není...:-D

Za Sifon zdraví Petr K. :-)

Libor / 16.1.2016 19:34:26

Nechcete za máma přijet zahrát do Německa do schwangau?

Sifon: Stačí říct...;-) jen si nejsem jistý, zda by se dostal Jarda s erťákem přes hranice...:-D

Petr / 14.1.2016 13:05:54

In For The Count od Ballance je Pochod padlejch rockerů....podle mě to Balance vydali někdy v první polvině 80.-tých let. Otázka kdo to hrál první, takovej pamětník nejsem :-)

Sifon: :-D tak tak...;-)

Javi / 9.1.2016 23:07:38

Ve vašem podání Na zelenou se mi líbí více než origoš. Dle mého názoru dobrým coverem se nedá nic zkazit. Třeba já jsem díky němu zjistil, že ta kapela vůbec existuje. Takže za mě palec nahoru.

Sifon: :-) ...ale "Na zelenou" není cover, je to původní věc od Sifonu... ;-)

Převzaté / 7.1.2016 10:45:54

Planetu opic jsem slyšel v létě v pivovaru v podání kapely Karla Kopejtka. Ale na minulém DVD máte In For The Count od Ballance.

Sifon: No pokud vím, tak tam tato věc (Pochod padlejch rockerů) není...;-)

javi / 26.12.2015 21:07:05

Ahoj zdravím a sorry že sem zase lezu. Jenom k té Planetě opic, jestli to tedy chápu dobře. Tak tím, že to není původní tvorba myslíte to že je třeba převzaná hudba?

Sifon: Ano, bylo mi to tak řečeno...;-)

Leoš / 21.12.2015 19:40:54

K předchozímu příspěvku od Javi. Také si myslím, že píseň Planeta opic na tom DVD být měla. To je velká chyba Sifonu...Tak snad tam bude aspoň Lohengrin. Krásné vánoce a někde naviděnou.

Sifon: Zdravím Tě Leoši, Lohengrin jsme točili ;-) Co se týká Planety opic, je potřeba na vysvětlenou říci, že důvod je jednoduchý, i když ji Sifon hraje již dá se říci několik desetiletí, není to jako jedna z velmi mála písniček původní tvorba skupiny.

Péťa / 20.12.2015 14:09:56

Krásný stromek, zlaté jmelí za okny ať snih se bělí.

Stálé zdraví, pevný... krok ať provází Vás celý rok.

Krásné Vánoce a šťastný Nový rok

přeje Péťa :-)

Sifon: Děkujeme moc, my přejeme totéž Tobě...;-)

Javi / 19.12.2015 19:46:49

Ahoj chlapi drobet s předstihem vám přeji krásné prožití vánočních svátků. A v Novém roce hodně zdravíčka, pohody a plné baráky a parkety spokojených fanoušků. A prosím pro nedočkavce, jako jsem třeba já kdyby podle vás mohlo vyjít nové DVD. Mějte se fanfárově a bublinky z Sifonu pořádně bublaj.

Sifon: Díky moc...:-) Co se týká DVD, ještě netušíme, sami jsme ještě nic z toho neviděli....;-)

Javi / 28.11.2015 13:43:41

Prosím ještě jsem se zapomněl zeptat jestli bude na DVD Planeta opic. Protože tato archivní skladba je i po letech stále skvělá.

Sifon: No, asi tě bohužel zklamu, ta tam nebude...:-(

Javi / 25.11.2015 13:19:11

Zdravím vás a jsem rád, že jste ve Švihově měly zase plnej barák. Jen jsem se všiml, že to DVD točíte ve všední den tak snad to neodradí návštěvníky. Takže se mějte a dílo se vám podaří podle vašich představ.

Sifon: Díky za přání, za čas uvídíme jak se dílo podařilo, lidiček nás přišlo podpořit do Šeříkovky myslím velmi pěkné množství...;-)

Javi / 27.9.2015 17:20:41

Petře díky moc za odpověd. A už se moc na DVD těším a určitě v mé sbírce nebude chybět.

Sifon: Není zač...:-)

Javi / 26.9.2015 12:38:12

Ahoj zdravím vás. Chci se zeptat na to DVD. Bude jako by archivní, nebo bude natočen koncert v nové sestavě? Za mě bych bral oboje. Chlapi prosím nechcete zase vyndat nějakou skladbu z archivu.

Sifon: Ahoj, nech se překvapit... ;-) ...no, tak asi můžu prozradit, že předpoklad je takový, že natočíme živě cca 20 věcí v nové sestavě, mezi nimi se objeví i staré skladby, které jsme vytáhli z archivu a ještě nebyly natočeny. Archivní videozáběry kvalitou bohužel asi nedosahují dnešní nároky a nebude možné je použít ani jako bonus... uvidíme... ;-)

Díky za zájem a za Sifon zdraví Pet K.

Květa a Vláďa / 25.9.2015 12:33:02

Všechno nejlepší Vašíkovi k svátku, díky němu je volno v pondělí 28. 9. v kalendáři. :-) Hlavně pevné zdravíčko, hodně štěstí, pohody, spokojenosti, lásky, splnění všech přání a ať mu to stále tak pěkně zpívá a baví.

Sifon: :-) díky moc, hlavně to volno potěší...:-D

Luděk / 17.9.2015 07:33:36

Ahoj kluci, mohli byste přidat nějaké fotečky? Vždy mi to potěší. Dík. L.

Sifon: Ahoj Luďku, určitě se sem tam nějaké objeví... ;-)

Maruš :-) / 13.9.2015 16:19:49

Jen se zeptam jestli nahodou neni zrusena Alfa 16.10 v rozpisu ji nemate dik

Sifon: Ahoj Maruš, to souhlasí, Alfa je pro letošek zrušena...;-)

Edit: Místo Alfy budeme 16.10. v Líních :-)

Petr / 2.9.2015 22:34:16

Ahoj. Které jsou to prosím Měcholupy ve Vašem rozpisu? Díky :-)

Sifon: Ahoj, Měcholupy v okrese Plzeň-jih, cca 30 km od Plzně směrem na Nepomuk...;-)

Jedná se o akci s téměř celodenním programem - Měchpijáda, hudební produkce bude zahájena již v 17:00, kdy zahrají kapely Khargados a Zloději ticha, my pak uzavíráme program s klasickou celovečerní zábavou :-)

FANDYS / 17.8.2015 14:59:38

Hrozně jsem byl zvědavý na Sifon v Kameňáku. Co se nestalo? Viděl jsem pět chlapů, který uměj zpívat a hrát. Rytmicky to šlapalo jako lokomotiva, zpěvy naživo skvělý a hlavně posun, který jsem fakt nečekal, protože jsem si myslel, že to po odchodu tří umělců už nikdy nebude takový: Ještě, že jsem se mýlil. Hrálo jim to parádně a doufám, že už brzo zase budu moct na Rokycansku potvrdit účast. Dávám palec nahoru novým klukům a Vencovi s Jirkou díky za takový výběr. Ode mě 3x ANO.

Sifon: Bez komentáře...;-) Díky!

Haken / 16.8.2015 12:10:57

Chci poděkovat za krásnou akci v Kamenným Újezdě. Hrajete poctivě, zvuk čistý, hezky tomu bylo rozumět. Vloni místo vás hrála jiná kapela a to byla ostuda. Těšíme se na další rok a snad už nebude pivo za 30 kaček.

Sifon: Díky moc za podporu, jsme rádi, že se Vám líbilo, v takové atmosféře se hraje náramně...;-)

Jinak na cenu piva my samozřejmě nemáme vliv a nevím kolik stálo ve výčepu, ale já si kupoval pivo ve stanu za 25,- Kč a bylo to dobrý Géčko... ;-)

Za Sifon zdraví Petr K.

Květa / 12.8.2015 12:31:26

koukala jsem na Den Chlumčan a tam jste až v sobotu, to je 22.8. od 18 hodin, ne jak máte v koncertech 21.8. Radši mrkněte. Mějte se fajn. Zdravím a těším se někdy příště.... :-)

Sifon: Díky za upozornění, vypadá to opravdu tak, ještě to ověříme... ;-)

Edit: Potvrzeno, v Chlumčanech hrajeme v sobotu 22.8. od 18:00 do 19:30, chybička se vloudila ;-)

Fazy2 / 25.7.2015 23:52:42

Zdar, dostal se ke mě váš záznam z roku 1991 a má 2 hodiny a 45 minut, což je z tý doby asi nejdelší. Chcete ho? Já bych zas měl zájem o ty záležitosti z archivu Michala Vaňka.

Sifon: Ahoj, jestli tento záznam nemáme, tak zájem by určitě byl... domluvíme se na PM, zkontaktuj mě třeba přes FB - Petr Kostka, díky...;-)

Helča / 20.7.2015 13:11:13

Díky za Staňkov, byla to jedním slovem paráda! V září se budem těšit!

Sifon: :-) ...však my taky, díky...;-)

Tonda / 20.7.2015 11:51:00

Zdary chalani, hrajete v Nýrsku sami? Prohlížím klatovské webovky a prý byste tam měli být s kapelou Garfit rock? Popř v jakém čase hrajete? Díky za info

Sifon: Ano, je to tak, je to akce v rámci Slavností piva v Nýrsku. U pořadatele jsme si ověřili, že skupina Grafit rock bude zahajovat večerní program od 20:00 do 21:00, my si pak vystřihneme v podstatě celou klasickou zábavu od 21:30 do cca 1:00...;-)

Pét’a / 19.7.2015 13:32:18

Děkuju za krásný zážitek ze Staňkova, jste úžasní a zrajete jako víno.

Chtělo by to tady víc koncertů, moc Vás tu neznají a neví, o co všechno přicházejí!

Jen ten fotograf, at’ se polepší!

jěšte jednou díky mooooc :-)

Sifon: Děkujeme moc...:-) ...a zrovna Staňkov se hned domluvil a bude ještě letos 5. září, těšíme se...;-)

Nějaký fotečky jsou již ve fotogalerii.

Pavel / 15.7.2015 10:35:57

Koukám jak to tady všechno chcíplo. Proč nejsou nějaké nové fotky?

Sifon: Ahoj, fotky zveřejňujeme když jsou k dispozici, fotograf musí fotky nejdříve zpracovat a poté poskytnout, a také ne na všech akcích se může zúčastnit... Díky za pochopení.

Jarda / 19.6.2015 20:24:51

Proč celý týden nejsou fotky z Trnové, když máte tak šikovného fotografa.

Sifon: Budou co nevidět...;-)

Hoffi / 18.6.2015 21:01:45

Růžo, vše Nejlepší k tvému dnešnímu svátku...

Sifon: Díky ;-)

Péťa / 18.6.2015 14:11:56

No sláva - konečně někdo krásný, mladý, pohybově velice vydařený a ob.....

Jen tak dál Péťo Kostko :-)

Sifon: :-D Oooo, děkuji... ;-)

A teď už necháme toho vtipkování, jo...? :-D

P.

Johnny / 7.6.2015 08:58:43

Sifon poslouchám asi 15 let čili půlku života a na Vlčtejně jsem ho viděl poprvé v nové sestavě a musím říct bomba :) vůbec se nemusíte bát jezdit s těmahle klukama. Mělo to energii, štávu a byl jsem nadšenej. Kytarista novej zpíval moc pěkně má takovej moderní v dobrým projev. Ať vám to šlape a brzy zase vyrazím :)

Sifon: Díky moc. Od kolegy muzikanta potěší dvojnásob...;-)

kopečkář / 28.5.2015 00:24:08

Tímto pozdravuji uterního spolucestujícího z vlaku Petu Kostku a dík za dobrej pokec.

ps. at vám to stále dobře hraje jako doposud.

Sifon: Zdravím Tě a díky, někdy zajedeme na Petřín...;-)

Javi / 27.4.2015 13:35:00

Zdravím vás pánové a začínám docela smutnět. Akce na Klatovsku začínají mizet, jak mávnutím kouzelného proutku. Napřed zmizela akce na Střelnici v Klatovech a tak jsem se těšil do Dolan na poutovou a dnes jsem zjistil, že je pryč také. Neříkám, že je to vaše vina, ale zamrzí.

Sifon: I nás to mrzí, ale někdy se to tak bohužel semele...

Edit: 15.5.2015 - Objevila se nám tam 10.7. přímo v Klatovech Košile...;-)

fanoušek / 10.4.2015 13:43:39

Dodatečně přeji Václavu Šelmátovi k jeho životnímu jubileu hodně zdraví, štěstí a ještě mnoho dalších let na prknech co znamenají svět. Není ani možné jak ten čas letí, protože já už sám poslouchám Sifon přes 20 let. V tomto případě však na věku nezáleží, protože jeho charismatický hlas zraje jako víno.

Sifon: Díky moc za gratulaci i takovou dlouholetotou přízeň. Rockeři prostě nestárnou...;-)

fanoušek / 4.4.2015 10:36:15

Ahoj a jak si to mám vyložit po domluvě s kapelníkem. Já jsem myslel že mikiny necháte vyrobit a my si je vEshopu nebo na zábavce koupíme? Pokud budou pěkný, určitě by byl o ně zájem. A jěště otázka Eshop výhledově bude fungovat?

Sifon: Ahoj, těší nás zájem o naši značku, ale prodávání upomínkových předměrů či konfekce je doplňková záležitost, naše priorita je kvalitní a spontánní žívá hudební produkce pro návštěvníky našich koncertů ;-). Momentálně jsou k dispozici CD, trička a čepice na našich vystoupeních, ale je samozřejmě možné, že se časem sortiment rozšíří. Pokud se tak stane, budeme o tom informovat zde na našich stránkách. E-shop v tuto chvíli v plánu není, díky za pochopení...

Láďa Dvořák / 2.4.2015 14:58:04

Silikonové náramky jsou výhledově v plánu do léta se snad dočkáte.

Michala / 2.4.2015 13:21:28

No nez mikiny bych radsi brala naramky :-)

Sifon: Ahoj, raději zlaté nebo stříbrné? ;-)

EDIT. (15:08): Tak Láďa výše zmiňuje silikon, to je holt materiál dnešní doby...;-D

Petr K.

fanoušek / 1.4.2015 18:48:22

Zdravím vás, neuvažujete udělat alespon limitovanou edici mikin. Taková pěkná černá mikina na zip s kapucou ve předu malej nápis Sion a přes záda velkej. Určitě by o ni byl mezi fandama velkej zájem. Kšiltovku mám triko také, ale něco na horší počasí mi od vás chybí. Prosím popřemýšlejte o tom.

Sifon: Mikiny se na požádání nechají dělat, je to o domluvě s kapelnikem.... :)

Péťa / 31.3.2015 12:08:58

Tak to je super!!!! Moc se na něj těším a Faraona zařaďte co nejdřív to je super pecka.

Sifon: OK...;-)

Petr / 31.3.2015 10:15:56

Wau, rád slyším že bude brzy Lohengreen. Poslouchám ho pravidelně z nějaké šíleně staré nahrávky a dost se těším až ho uslyším live v nové sestavě :) SUPER! Jste jedničky!

Sifon: Díky moc

Péťa / 30.3.2015 23:26:41

Klucí, zazní od Vas i pisen Lohengrin a už jste se domluvili na toho několikrát zmiňovaného Faraona? Ten by v téhle sestavě vynikl.

Sifon: Ahoj, Lohengrina máme v podstatě hotového, takže naživo bude velmi brzy, Faraon není zatím v plánu...;-)

Alče / 30.3.2015 11:46:49

Ahoj, chci se zeptat, toho 24.4., jak jste měli hrát v Dobřívě je zrušený? Díky za odpověď a přeji hezký den :-)

Sifon: Ahoj, ano Dobřív je bohužel zrušený.

jarda / 27.3.2015 13:19:18

Kluci, na rock radiu jsem slyšel písničku od Vás, hráli ji v rockovym vokně a i když znám vaše písničky tak tuhle ne. Je to opravdu písnička od Vás? Nemůžu ji nikde najít, text je ”Brána co se neotvírá kde tví vzpomínky zůstanou. Ráno hlavou bloudíš mi dál si mou otázkou nepsanou” Díky za odpověd

Sifon: Ahoj, je to naše píseň Jen pojď dál ze zatím posledního CD Srdce v okovech (2012)

Marťas / 24.3.2015 10:22:39

Na živo je Sifon jednička. Těším se na počin nové sestavy i ve studiu.

Petr / 24.3.2015 08:11:46

Nejlepší je chodit na bigbíty a užívat Sifon v plnách dávkách, valící se zvukem od Jardy Kočárka. Na to je každej nosič krátkej :)

Sifon: To jsi řekl dobře, Peťo...;-)

Honza / 24.3.2015 07:14:55

A dočkáme se tedy během letošního roku, alespoň několika studiových skladeb v nové sestavě?

Sifon: V této chvíli opravdu není ohledně studia žádný konkrétní plán. Prioritu má kvalitní živá produkce, na té momentálně pracujeme nejvíce...

Ale myslím, že potřebná lehkost a uvolnění mozkové kapacity se pomalu blíží a bude možné začit o tom přemýšlet...;-)

S pozdravem všem našim fandům a díky za trpělivost ♡

javi / 23.3.2015 23:03:20

Zdary, ještě prosím malej dotaz. V těch vašich dávných zpravodajích píšete, že jste natočili videokazetu ze skoro dvouhodinovým záznamem z Klatov. Nehodíte sem prosím nějké skladby. Předem děkuji.

Sifon: Ta bude zřejmě někde zapadlá, jestli se ji podaří někde objevit, dáme vědět...;-)

Standa R / 23.3.2015 22:59:07

Zdravím, kapele to ve Švihově parádně šlapalo. Za to maj muj obdiv. Když sleduji dotazy cd/dvd myslim si, že v době youtube je dneska dvd nedoceněný artykl. Zato cd s nahrávkou tak našláplý kapely jako jste teď vy se rozletí do světa pěkně rychle, zvlášť pokud tam oprášíte vykopávky jako zmíněný Faraon a podobně. Přeji další našlapaný sály.

Pája / 23.3.2015 14:22:54

Souhlas s Honzou, nová sestava šlape jako hodinky a taky bych je chtěla mít už doma v přehrávači. Ráda bych si zase poslechla skladby jako Faraon a Když den má barvu šedou. Budou se také hrát?

Sifon: Díky moc... Zda se budou hrát zmíněné skladby momentálně ještě není rozhodnuto...;-)

Honza / 23.3.2015 12:12:29

Zdravím kapelu, hraje Vám to po obměně moc pěkně. Proto se chci zeptat, kdy bude k mání nějaké cd v nové sestavě. Určitě bych si ho koupil a hlavně pustil lidem, co na Sifon přestali chodit, aby slyšeli jak to teď šlape. Jen tak dál a bigbítu zdar.

Sifon: Zdravíme také a děkujeme... CD v plánu určitě je, ale nyní je ještě trochu brzy...;-)

Simča / 22.3.2015 20:59:22

Ve Švihově to byl neskutečný zážitek kapela šlapala na 200 % a fanoušci byli fakt dokonalí... :-D Je vidět, že kluci opravdu dřou, aby jsme měli ten nejlepší poslech. Jen tak dál.

A nakonec bych měla jedno přání prosím příště o zahrání Malé holky. Děkuji ♡♡

Sifon: Zahrajeme, slibuji...;-)

Iva / 22.3.2015 20:02:58

Super akce ve Švihově, nová sestava super. Hrajete moc pěkně.

Sifon: Díky moc, také ve Švihově byla parádní atmosféra...:-)

Javi / 22.3.2015 12:17:04

Ahoj zdravím a chci vám pochválit super moderní vzhled nových stránek. Profesionálně udělané, přehledné je prostě radost se nich procházet. Jinak super fotky ze Švihova, je vidět, že máte profi fotografa. Ten velikánský kulturák jste super zaplnili a to i přesto, že bylo včera docela dost akcí v okolí. No prostě Sifon začíná pořádně bublat a tak je to správně, tak to má být. Prosím nešlo by hodit malinké info k tomu chystanému DVD, třeba jestli bude archivní?

Sifon: Ahoj, díky za podporu... Co se týká DVD, tak o finální koncepci se teprve sami rozmýšlíme...;-)

Zámeckej / 21.3.2015 00:17:36

Až na několik chybek to je celkem dobrý :)

Hlavně Ave SIFON a přijeďte se všichni podívat do místa focení :) (Zámek Nebílovy)

Sifon: Opravy chyb a detailů stále probíhají... ;-) A focení byl skvělý zážitek, děkujeme.

Tonda Mašíček / 20.3.2015 16:51:39

Milí sifoňáci , tak je to tady nové stránky, čekáme na vaše připomínky. :)

Josef Švehla / 20.3.2015 16:43:20

Dají se ještě sehnat některé cd co jsou v diskografii ?? děkuji, chctěl bych si udělat sbírku,

Sifon: Samozřejmě, všechna CD lze zakoupit na našich vystoupeních.

2015 © SIFON

Kontaktní osoba: Jiří Vébr
Mobil: +420 777 287 080

Telefon: +420 377 462 121
E-mail: info-ZAVINOVADLO:sifonrock.cz

Vyrobilo AG25 s.r.o.

Originál 40 let
1979 - 2019

Band Zone YouTube Facebook Instagram
Hledat ve webu

Kapelu Sifon není třeba fanouškům západočeského rocku představovat. Na scéně působí již více než 35 let a dodnes nabízí svým posluchačům osobitou vlastní hudbu, nadčasové texty a nezapomenutelnou atmosféru při živých vystoupeních.

Zde najdete mnoho informací o kapele, aktuální i historické fotografie a videa především z koncertů, texty písní, termíny akcí a možnost podiskutovat ve fóru mezi fandy i členy kapely a týmu techniků.

Děkujeme všem svým fanouškům za skvělou podporu! Sifon jede dál!