Kapela

Biografie

Náš facebookový profil, kde s námi můžete být v kontaktu: Sifon na FB

Skupina Sifon je jedna z nejstarších rockových kapel z plzeňska, vždyť na českých podiích se pohybuje již od konce 70. let minulého století. Obsazení kapely se samozřejmě za tu dlouhou dobu působení měnilo, ale Sifon má stále svoji kvalitní produkci, která láká fanoušky do sálů i na parkety především po západě Čech. Skupina se vyznačuje melodičností a hitovostí svých skladeb, má na kontě již 9 alb a dvě live DVD, o kterých se můžete více dozvědět v diskografii. S touto stálicí zažijete neobyčejné taneční i pěvecké zážitky při živých vystoupeních, která pro své fanoušky skupina stále pořádá.

Profily

2015 © SIFON

Kontaktní osoba: Jiří Vébr
Mobil: +420 777 287 080

Telefon: +420 377 462 121
E-mail: info-ZAVINOVADLO:sifonrock.cz

Vyrobilo AG25 s.r.o.

Originál 40 let
1979 - 2019

Band Zone YouTube Facebook Instagram
Hledat ve webu

Kapelu Sifon není třeba fanouškům západočeského rocku představovat. Na scéně působí již více než 35 let a dodnes nabízí svým posluchačům osobitou vlastní hudbu, nadčasové texty a nezapomenutelnou atmosféru při živých vystoupeních.

Zde najdete mnoho informací o kapele, aktuální i historické fotografie a videa především z koncertů, texty písní, termíny akcí a možnost podiskutovat ve fóru mezi fandy i členy kapely a týmu techniků.

Děkujeme všem svým fanouškům za skvělou podporu! Sifon jede dál!