(Ne)aktuálně...;-)

2015

29/12/2015 - Zítra malý Silvestr v Mrákově ;-)

Do fotogaleie byly umístěny fotečky z předvánočních Radnic.

A zítra uzavíráme sezónu 2015 v Mrákově, kde si uděláme společně malýho Silvestra...;-)

Tak můžeme udělat další fajfku v kalendáři, protože akce v Seči je již také za námi, pár fotek od Jirky S. bylo přidáno do fotogalerie. Bohužel trochu v rozlučkovém duchu, kdy léta bigbíty pořádající náš kamarád Jenda opouší Sečskou hospodu a budeme se tedy potkávat zřejmě jinde...

 

No a my už se teď velmi těšíme na tradiční vánoční štaci do Radnic...;-)

18/12/2015 - Christmas Tour pokračuje...;-)

Čas nezadržitelně letí, čertovské hrátky jsou pro letošek již dávnou minulostí a my zítra vyrazíme do Hospy 8 v Seči u Blovic, kde se určitě zase společně s Vámi skvěle pobavíme.

Navíc máme ještě čerstvou zprávu i pro fanoušky plzeňského hokeje, 28.12. před zápasem s Litvínovem zahrajeme v indiánské fanzóně u stadionu HC Plzeň...;-)

3/12/2015 - Jdeme na sever... a jdeme na jih :-)

Bigbítky ve vánočním duchu jsou již těsně před námi, prosincové akce začínáme v pátek 4.12. na severu od Plzně v České Bříze, tam se otočíme a razíme na jih do Rokáče ve Starém Plzenci, kde v sobotu zarejdíme s rockově laděnejma čertama a čerticema...;-)

27/11/2015 - Natáčení v Šeříkovce

No tak jsme to včera všechno pěkně zaznamenali, teď si chvíli počkáme, co z toho nakonec vyleze...;-)

Díky moc všem, co nás přišli podpořit a zaplnit i v tak netradiční den celou Šeříkovku, fotky z akce jsou již ve fotogalerii...:-)

25/11/2015 - Zítra točíme! ;-)

Rozhodli jsme se zvěčnit naše nezapomenutelné kreace, tak se přijďte podívat zítra do Šeříkovky...;-)

23/11/2015 - Fotky ze Švihova

Do fotogalerie přibylo pár foteček ze sobotní zábavy ve Švihově...;-)

21/11/2015 - Dnes je na řadě Švihov!

Už dnes večer se uvidíme a uslyšíme ve skvělém švihovském kulturáku, těšíme se na Vás.-..;-)

18/11/2015 - Chrást díky! ;-)

10/11/2015 - Foto z Příkosic

Příkosická pařba je již také minulostí, tak jen na připomenutí přidáváme do fotogalerie pár foteček od Jirky S. ;-)

5/11/2015 - Chystáme se do Příkosic :-)

Obec Příkosice se nachází na jihu Rokycanska na samém okraji Brdských lesů, při železniční trati z Rokycan do Nezvěstic. Pro svoji výhodnou polohu a překrásnou okolní přírodu, ale také díky pohodlnému silničnímu a hlavně vlakovému spojení se stávají Příkosice vyhledávaným cílem výletníků i rekreačním místem lidí z větších měst... a v sobotu i všech rockerek a rockerů z celého okolí ;-)

27/10/2015 - Blovice - nášup ;-)

Tak jsme v sobotu v Blovicích stylově a lehce oslavili rok Sifonu v obnovené sestavě, děkujeme moc Spálenopoříčákům a Měcholupákům za parádní catering (dostali jsme krásnej dortík a plnej tác uzenářských dobrot) i všem ostaním co si to s námi v Blovicích užili na plný pecky...;-)

19/10/2015 - Rok se sešel s rokem...

Prima bigbítky o víkendu v Líních a Radnicích jsou již minulostí, díky všem co se přišli s námi pobavit a my se již těšíme na další víkend do Blovic, kde u příležitosti jednoho malého výročí bude i drobné spestření a překvapení...;-)

14/10/2015 - Plný víkend bigbítu

Zima na krku a i my se stěhujeme také už do vyhřátých sálů...;-) Nejblíže teď máme před sebou nabitý víkend s bigbítováním v pátek 16.10. v Liďáku v Líních a hned pak 17.10. v sobotu nás čeká Sokolovna v Radnicích. Tak bigbíťandy a bigbíťáci, těšíme se na Vás...:-)

24/9/2015 - Foto z Rokycan

Do fotogalerie bylo přídáno pár foteček z Rokycan od Andy Mašíčkové, děkujeme...;-)

20/9/2015 - Měchpijáda

Měchpijádu jsme přežili, někdo s menší, někdo s větší kocovinou...;-) Ale každopádně se ukázalo, že v Měcholupech prostě umí žít a bavit se. Děkujeme místnímu Svazu žen ;-) za pořadatalsky skvěle zvládnutou akci a už teď se těšíme na další ročník... :-)

16/9/2015 - Rokycany, Měcholupy

Tradiční příjemnou akci v Rokáči v Plzenci jsme si s Vámi pěkně užili a už se chystáme na další víkend, kdy všechny zveme v pátek do Rokycan, kde od 19:00 zahrajeme na hlavní scéně na Masarykově náměstí v rámci akce "Setkání pod rokycanskou věží" a v sobotu do Měcholup na velkolepou celodenní veselici zvanou Měchpijáda. Tam zahraje Sifon jako hřeb večera ;-) od 20:00, před námi od 17:00 postupně vystoupí ještě kapely Khargados a Zloději ticha.

11/9/2015 - Zítra v plzeneckém Rokáči

Další pracovní týden už je téměř za námi a nás v sobotu čeká bigbítek v Rokáči u Čoudy ve Starém Plzenci u příležitosti staroplzenecké poutě.

Takže v sobotu večer v Music Clubu Rokáč ahoj...;-)

2/9/2015 - Léto ještě nekončí... ;-)

Prázdniny jsou již nekompromisně minulostí, uzavřeli jsme je společně na prima akcích v Čižicích a Trnové, ale čas letních koncertů pod širým nebem ještě nekončí, třeba hned tuto sobotu (5.9.) vyrážíme do Staňkova... ;-)

27/8/2015 - Poslední prázdninový víkend

Uteklo to zase jako voda a před námi je poslední prázdninový víkend. Přijďte si ho s námi užít a zapít v pátek na jihu v Čižicích nebo v sobotu na severu v Trnové... ;-)

23/8/2015 - Den Chlumčan

Včera jsme se zúčastnili městských oslav v Chlumčanech, kde jsme v podvečer zahráli něco přes hodinku, příjemná a myslím vydařená akce...;-). Pár fotografií naleznete ve fotogaleri.

16/8/2015 - Kamenný Újezd

Do fotogalerie bylo ze včerejší skvělé akce přidáno pár fotek od Ládi Dvořáka. Kdo tam byl, ví, že již není třeba více dodávat... ;-) Díky všem za parádní atmosféru, náramně jsme si to s Vámi užili. :-)

13/8/2015 - Kamenný Újezd už v sobotu ;-)

Víkend už se pomalu, ale nezadržitelně blíží a s ním samozřejmě i sobotní "bigboš" se Sifonem v Kamenném Újezdě... udělejte si žízeň a dobrou náladu, těšíme se na Vás, odpočatí a jako vždy plni energie...;-)

6/8/2015 - Výstava "Jak se v Plzni hrálo a hraje"

Zajímavá výstava s názvem "Jak se v Plzni hrálo a hraje" se objevila před Studijní a vědeckou knihovnou. Až devadesát let staré fotografie si mohou prohlédnout všichni, co procházejí Smetanovými sady a mezi nimi nechybí ani zástupci rockových kapel včetně Sifonu... ;-)

Pár fotek z oné výstavy, která potrvá do 20. srpna.

27/7/2015 - Dovolená ;-)

Tak první část letošních "Open Air" akcí máme za sebou, i zatím poslední víkendové večery strávené ve Starém Plzenci a Nýrsku byly velmi podařené i když poněkud větrná show v Nýrsku dala zabrat asi nejen nám a klukům i holkám od techniky ;-). Pořádně jsme si to s Vámi užili a už se těšíme na další akce, které nás čekají po menší dovolené.

Druhou část léta zahájíme 15.8. v Kamenném Újezdě u Rokycan, kde Vás přivítáme opět plni energie a pro všechny budeme hrát ten "bigbít, kterej sílu dává..." ;-)

21/7/2015 - Starý Plzenec, Nýrsko

V pátek Vám nabízíme po horkém týdnu možnost se schladit Sifonem ve Starém Plzenci na parketu u fotbalového hřiště, v sobotu se na Vás těšíme v Nýrsku, kde s radostí podpoříme Slavnosti piva ;-), večerní program před námi začíná skupina Grafit rock (20:00 - 21:00), my pak hrajeme v podstatě naši celou klasickou zábavu od 21:30 až do ranních hodin... ;-)

20/7/2015 - Dobříč a Staňkov za námi...

Horký víkend v Dobříči a Staňkově je za námi, díky Vám všem co se přišli s námi pobavit, nějaké fotečky z těchto akcí najdete ve fotogalerii...;-)

16/7/2015 - Dobříč, Staňkov

Teplota venku opět stoupá a spolu s ní stoupá i tep před blížícím se dalším letním víkendem plným rockování se Sifonem na podiu a pivkem v ruce...;-)

V pátek Vás všechny zveme do Dobříče na severu od Plzně a v sobotu zavítáme na Domažlicko do Staňkova na parket u Sokolovny. :-)

10/7/2015 - Klatovy, Music club U Košile

Po delší době dnes večer zavítáme na Klatovsko a to přímo do Klatov, kde zahrajeme v Music clubu U Košile u příležitosti Klatovské pouti k 330-tému výročí klatovského zázraku krve, kdy krvácel obraz Madonny del Sangue z Re.

My tuto událost ovšem pojmeme samozřejmě po svém a ideologiemi nezatíženi rozjedeme večer bigbít, který sílu dává nám i našim fanynkám a fandům či všem lidem, kteří mají rádi dobrou rockovou muziku a přijdou se s námi pobavit a aktivně odpočinout... :-)

5/7/2015 - Dnešní akce v Řenčích zrušena!

Máme bohužel pro všechny fandy špatnou zprávu, odpoledne se přes Řenče přehnala smršť a pořadatel neměl jinou možnost než dnešní akci kompletně zrušit kvůli vážnému poškození potřebného zařízení k zajištění akce... je nám to moc líto, v Řenčích zahrajeme v náhradním termínu.

3/7/2015 - Horký víkend před námi

Tak konec povalování, opalování, rybaření, motorkaření... ;-) a hurá zase na bigbít. Zítra večer to po tom pekelným vedru ďábelsky roztočíme v Záchlumí a v neděli pokračujeme na rockovém víkendu v Řenčích. Těšíme se na Vás... ;-)

26/6/2015 - Fotky z Trnové

Do fotogalerie bylo přidáno také pár fotek z Trnové, z akce konané 13.6.2015. Sice trošku opožděne, ale přece... ;-)

23/6/2015 - Šťáhlavice

V sobotu to byla pravda trochu podmáčená, ale přesto jako vždy parádní akce na louce ve Šťáhlavicích, i díky skvělému servisu místního SDH. Možná sice nějaká rýmička z toho bude, ale jistě nikdo nelituje, že tam byl a pořádně se s námi pobavil. Fotky z tohoto večera (tentokrát díky Jirkovy Stankovičovi ml.) lze nalézt ve fotogalerii...;-)

20/6/2015 - Šťáhlavice

Týden se nám sešel s týdnem, rok s rokem a máme tu opět tradiční akci ve Šťáhlavicích na louce, kde je celodenní hasičská veselice zakončena zábavou až do nedělních ranních hodin... Takže hasiči a všichni příznivci, moc se nevymáchejte, za pár hodin jsme tam, těšte se, i my se na Vás těšíme...;-)

12/6/2015 - Stod (festík), Trnová

Těsně před námi je další horký letní víkend a nás čeká především náročná sobota, kdy máme hned dvě akce. Od 15:00 zahrajeme cca hodinku a půl na multižánrovém festivalu Šestý den ve Stodě a po té se přesuneme trochu severněji nad Plzeň, do obce Trnová a tam již v tradičním čase 21:00 zahájíme klasickou celovečerní pařbu...;-)

8/6/2015 - Peklo na Včtejně ;-)

První letošní koncert pod širým nebem se myslím náramně vydařil a v trochu pekelném horku jsme se zapotili i jen volnou chůzí ke stánku pro pivo (které musím říct měli kluci šťáhlavský opravdu výborný...:-)). Do fotogalerie bylo přidáno pár dokumentujících fotografií od Ládíka Dvořáka z této sobotní pařby pod zříceninou hradu Vlčtejn...

5/6/2015 - Vlčtejn "Open Air"

Tak už i pro nás nastal čas se připravit na "Open Air" ;-). Letní část sezóny 2015 pro nás a všechny naše příznivce začíná na velmi příjemném a skvělými bigbíty léty prověřeném parketu pod zříceninou hradu Vlčtejn, kde už nyní v sobotu 6.6. moc rádi přívítáme všechny fandy rocku v podání skupiny Sifon...;-)

29/5/2015 - Volduchy

Další týden v roce 2015 je téměř za námi, jako vždy pohodová zábava v Rokáči u Čoudy ve Starém Plzenci je nenávratně minulostí a my si již balíme fidlátka na zítřek, 30.5. od 21:00, kdy to rozjedeme ve Volduchách na Rokycansku... Těšíme se na Vás, všechny rockerky a rockery, co se chtějí o posledním květnovém víkendu dobře pobavit...;-)

12/5/2015 - Příkosice

Hoďme všechny starosti za hlavu, pomálu se nachystejme a v sobotu 16.5. večer na devátou hurá do Příkosic...;-)

10/5/2015 - Viktorka super!

Náročný víkend s koncerty v Plzni a Libákovicích nesené trochu i ve znamení fotbalové bitvy o titul mezi Spartou a Viktorií Plzeň jsme ve zdraví přežili a pro všechny viktoriány s radostí zahráli song Viktoria. Jedna píseň byla ovšem věnována i sparťanům - Slzy pominou...;-)

3/5/2015 - Horažďovice díky

Májová veselice v Horažďovicích je za námi, díky všem co přišli a našli sílu se po jistě náročných prvomájových oslavách ještě bavit s námi...;-). Užijme si teď další zkrácený pracovní týden a pomalu se těšme na hned dvě akce za sebou o nadcházejícím víkendu v Plzni a Libákovicích...

23/4/2015 - Ladíme na Radnice

Spoustu let naše velmi oblíbená štace do Radnic čeká za dveřmi a my už ladíme nástroje i hlasivky... někteří z nás i játra a ledviny, které v baru hned pod pódiem dostanou jistě zase trochu na frak...;-) Těšíme se opět na skvělé a početné publikum, které dokáže vytvořit opravdovou zábavu v tom nejlepším slova smyslu. Přijďte se s námi pobavit, zatančit a třeba i trochu popít v sobotu večer 25.4.2015 do Radnic, všechny Vás zveme... a nezapomeňte s sebou dobrou náladu...;-)

15/4/2015 - Hlasuj pro Sifon na Rockrádiu

V pořadu Rockové referendum si můžete v sobotu večer poslechnout celé album Soudnej den z roku 1993, pokud vyhraje v hlasování.

Takže všichni naši věrní příznivci nám mohou dát hlas na tomto odkazu: Rockové referendum na Rockrádiu

 

20/04/2015 - Díky všem hlasujícím za projevenou přízeň, dílo se podařilo...;-)

12/4/2015 - Trip na severu úspěšně dokončen

Víkendový trip po obcích Žilov a Kyšice máme tedy za sebou a že to byly náramné večírky mohou jistě potvrdit všichni co se zúčastnili. Ještě jednou děkujeme všem za vytvoření skvělé atmosféry, ve které je potom velká radost hrát staré dobré sifoňácké kousky...;-)

2016

Happy New Year 2016

Vše nejlepší do celého nového roku přeje tým Sifon, těšíme se na Vás v sezóně 2016...;-)

7/1/2016 - Klatovy, Mirošov

Novoroční oslavy již máme zřejmě všichni za sebou ;-) a je tedy čas zahájit rok 2016. My to máme v plánu zítra v Klatovech v klubu U košile a v sobotu tradiční akcí v Mirošově, těšíme se na Vás...:-)

12/1/2016 - Nové fotky v galerii ;-)

Do fotogalerie byly přídány fotečky z akce v Mirošově....;-)

29/1/2016 - Fanzóna, Horní Bříza

Týden je opět pryč a my znovu razíme ke stadionu HC Plzeň, zahrát fanouškům před zápasem, tentokrát s Pardubicemi. Dnes už nebude taková hrozná zima jako minule, tak si to určitě o to více užijeme ;-)

No a zítra se už těšíme zase po roce do Horní Břízy... :-)

23/2/2016 - Dnes před hokejem...

Dnes opět podpoříme hokejisty z našeho města, doufáme, že fanoušky aspoň trochu nakopnem už před zápasem, i když to asi nebude moc potřeba, skalpy přijede totiž tentokrát odevzdat Sparta... ;-)

 

...z jiného soudku, do fotogalerie přibylo pár fotek z poslední akce v Klatovech na Střelnici ;-)

4/3/2016 - Opět před hokejem ;-)

Tak dneska Škodovka naposled v základní části, přijďte ji podpořit jako my, začínáme ve Fanzoně tentokrát od 17:00 ;-)

11/3/2016 - V sobotu 12.3. v Radnicích

Zima se zatím nechce vzdát, ale to nám nevadí, zítra se pojedem opět trochu zapotit do Radnic. Přidejte se a přijďte se s námi ohřát do Sokolovny, kde od devíti začíná bigbít, kterej sílu dává...;-)

22/3/2016 - Nové fotečky ve fotogalerii

Do fotogalerie bylo přidáno pár foteček od Jirky Stankyho z prima akcí v Radnicích a Starém Plzenci minulý týden...;-)

7/4/2016 - Hokej, Klatovy, Seč...

Víkend už je opět zase těsně před námi a my se chystáme zítra nejprve podpořit plzeňské hokejky a všichni pevně věříme, že ne letos naposled ;-), sbalíme si fidlátka a vyrazíme pak rovnou do Klatov, kde zahrajeme večer v Music clubu U Košile. No a aby toho nebylo málo, tak v sobotu už se na Vás těšíme v Seči u Blovic...:-)

13/4/2016 - Nové fotečky ;-)

Do fotogalerie bylo přidáno pár fotek ze sobotní Seče ;-)

18/4/2016 - Naše premiéra ve Snopoušovech ;-)

V sobotu to byla skvělá rocková párty ve Snopoušovech, díky všem ;-) ...můžete mrknout na pár foteček od Jirky S., právě byly přidány do fotogalerie...:-)

13/5/2016 - Zítra do Mrákova

Už se těšíme, až to s Vámi zítra zase rozjedeme v Mrákově... ;-)

18/5/2016 - Foto z Mrákova ;-)

Do fotogalerie bylo přidáno pár foteček ze sobotní smršti v Mrákově...:-D

18/5/2016 - V sobotu Staročeské Máje v Sedlci

Již tuto sobotu, 21.5., se zúčastníme tradičních oslav Staročeských májů v Sedlci u Starého Plzence, celodenní akci zakončíme my večerní zábavou od 21:00 na parketu u hasičské zbrojnice...

Tak to abysme si připravili kroje a nějaký speciální staročeský nářez...:-D

26/5/2016 - Křest DVD už je za dveřmi ;-)

Už zítra (27.5.) pokřtíme naše nové DVD Live a to v Plzni Šeříkovce, pozítří (28.5.) si to zopákneme v Radnicích. Tímto zveme všechny na tuto nevšední událost a těšíme se na Vás. Bude i nějaké spestření, například hra na kytaru vyrobenou z nefalšovaného mramoru, jako host vystoupí plzeňští nekonvenční rockeři Snyder a akci bude moderovat Jarda Hlaváč... :-)

Odkaz: Pozvánka v Plzeňském deníku

31/5/2016 - Jedeme dál...

Tak tu slávu ohledně vydání a křtění DVD máme za sebou a teď nás čeká pár dalších společenských akcí, jako například pivní slavnosti v Klatovech, oslavy 800 let od první písemné zmínky o Nadrybech a hned další týden podnikneme tradiční oslavičku s hasičema ze Šťáhlavic...Takže máme se společně s Vámi opět na co těšit...;-)

3/6/2016 - Fotky z křtu DVD

Do fotogalerie bylo přidáno asi sto fotek z křtu nového DVD Live 2015 v Šeříkovce, jako vždy fotil Jirka Stanky Stankovič, děkujeme...;-)

16/6/2016 - Pozítří do Šťáhlavic

Jiří Stanky Stankovič nám vytvořil pár snímečků i minulý víkend v Nadrybech, díky. :-)

A teď už se soustředíme na tu tradiční velkou hasičskou slávu v sobotu ve Šťáhlavicích...;-)

23/6/2016 - Fotky ze Šťáhlavic

Šťáhlavická smršť je pro letošek nenávratně za námi, připomenout si ji lze už jen fotodokumentací od Jirky Stankyho a pár snímečky vyjímečně i od Venci Boučka ;-). Takže kdo se chce ještě tím "zvěřincem" pokochat, může ve fotogalerii :-D:

A my se chystáme zvednout kotvy z jihu plzeňska a vyrazit taky trochu na sever, a to již zítra, v pátek 24.6. do Dobříče, abychom se v sobotu přes Plzeň, kde zahrajeme na Dni Slovan od 17:00 mohli zase vrátit hned na jih, tentokrát do Přeštic a horkou sobotu klasicky od 21:00 spláchnout jako vždy až do ranních hodin...

4/7/2016 - Prázdniny začínají...

...ale my jedeme na plný výkon a již zítra se na Vás těšíme na "Rockovém létě" v Řenčích, kde celou akci uzavíráme, s kompletním programem, tedy od 21:00 až do Božího rána... ;-)

7/7/2016 - Nabitý víkend před námi...

V uších zní ještě dozvuky z Řenčí a už abysme pomálu balili fidlátka na zítra do Nové Vsi (u Nepomuka) a hned na to v sobotu do Nýrska, přijďte si s námi užít druhý prázdninový víkend...;-)

14/7/2016 - Čeká nás Vlčtejn, Trnová...

Již zítra Sifon opět na Vlčtejně, přijďte si s námi užít červencový pátek v klasickém prostředí pod zříceninou hradu Vlčtejn. V sobotu pak zavítáme také již tradičně do Trnové...:-)

18/7/2016 - Vzhůru do Rovné

Díky všem co se přišli o uplynulém víkendu s námi rozšoupnout a rozproudit krev, Vlčtejn i Trnová báječné bigbítky...:-) Příští sobotu si zajedem trochu mimo "náš rajón" na pivní slavnosti až k Sokolovu, do Rovné ;-)

8/8/2016 - ČIHULE, Trnová...

Léto a prázdniny se nenápadně překlopily do své druhé poloviny, někdo už má po dovolené, někdo před, ale každý má pořád možnost si kdykoli odskočit na pořádný bigbít...;-) Již tento víkend se můžeme vidět a hlavně slyšet v pátek v Čižicích (PJ) či v sobotu v Trmové (PS).

22/8/2016 - Na řadě jsou Klatovy a Plzenec...

Kamenný Újezd byl opět velmi povedená akce. I když večer stále hrozil déšt a nakonec i přišel, tak se s námi bavilo mezi kapkami (a doufejme že dobře ;-)) skoro třístovka lidí a tímto všem děkujeme. Bohužel slečně fotografce Katce vypověděl službu foťáček hned na začátku, tak je to s fotodokumentací trochu nahnuté...:-D

No a my si teď trochu oddechneme a pak to léto už dorazíme... takže 9.9. Vás čekáme v Klatovech a hned na to 10.9. na pouťouvé ve Starém Plzenci ;-)

12/8/2016 - Poslední letní víkend na dohled...

Horký víkend v Klatovech a Starém Plzenci dal trochu zabrat, každý pivko bylo vypoceno nejmíň dvakrát ;-) ...ale jinak super bigbítky, moc jsme si to s Vámi užili. A teď už máme před sebou poslední letní víkend a open air akce, nejdříve se v pátek představíme na slavnostech v Rokycanech, na Malém náměstí v 19:30 a v sobotu to rozjedeme na tradiční Měchpijádě v Měcholupech :-)

22/9/2016 - Snopoušovy již tento víkend ;-)

Léto uteklo jako voda a i my se pro letošek již téměř (s výjimkou fanzóny HC Plzeň) natrvalo stěhujeme do stabilního prostředí kulturáků, sokoloven a podobných zařízení ;-). Podzimní bigbítování zahajujeme již tuto sobotu ve Snopoušovech, těšíme se na Vás :-)

29/9/2016 - Zítra na hokeji

Při pohledu na plakátovací plochy je vidět, že volební kampaň je v plném proudu, takže: Volte SIFON, garantujeme kvalitní kultůru, zábavu a vždy dost piva pro všechny...:-D ;-)

...jinak již zítra se pokusíme i my povzbudit ty naše plzeňský hokejky, přijďte je také podpořit a při tom si před zápasem kolem 16:00 cca hodinku rozpumpovat náladu s námi ve Fanzóně... a máme k té příležitosti připravenou zbrusu novou písničku ;-)

11/10/2016 - Konec "nicnedělání"

Po uplynulé víkendové pauze opět razíme do světa a to v pátek 14.10. do Sokolovny v Blovicích a hned nato v sobotu do Liďáku v Chrástu. Ta zmínka o "nicnedělání" však patřila i nové tvorbě Sifonu, mohu totiž naznačit, že se po jednom již předminulý týden představeném novém songu speciálně inspirovaném plzeňskými hokejisty věnujeme intenzivně hned několika dalším, úplně novým kouskům... máte se na co těšit, již brzy...;-)

27/10/2016 - Čas zpět, my dopředu ;-)

Ačkoli se o víkendu posouvá opět čas o něco zpátky, my musíme jít a dívat se neustále dopředu. Již zítra nás čeká nová štace v Plískově, jsme zvědaví jaká rocková show se podaří rozpoutat ;-). Zato v sobotu jedeme do starého známého Mrákova, "Mekky" chodského bigbítu, těšíme se na Vás :-).

7/11/2016 - Fotečky z Horní Břízy

Po delší době jsme měli na akci fotografa, tedy konkrétně tentokrát slečnu fotografku Katku, tímto jí děkujeme a doufejme, že to není naposled ;-). Fotečky ze sobotní Horní Břízy jsou v naší fotogalerii.

18/11/2016 - Razíme na Jižní čechy ;-)

Již zítra rozjedeme náš heavy rock v Drahonicích u Strakonic, těšíme se na novou štaci :-)

10/12/2016 - Vánoční pohoda...

Vánoční bigbítování jsme začali prima čertovskou nadílkou v Plzenci, teď si trochu odfrknem, napečeme cukroví ;-), podpoříme plzeňské hokejky a o svátcích zavítáme tradičně do Radnic a Újezda. No a po pominutí silvestrovské kocoviny se sejdeme již v novém roce v Mirošově...:-)

Krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku Všem...:-)

9/1/2017 - Fotky z Mirošova

I přes bílou nadílku v sobotu venku, kdy by psa nevyhnal, tak v Mirošově to byla tradičně pekelná jízda...;-)

Pár foteček ke zkouknutí je ve fotogalerii

11/1/2017 - Fanzona 15.1. zrušena

Plánovaná akce před hokejovým zápasem HC Plzeň 15.1.2017 byla bohužel ze strany klubu z technických důvodů zrušena. Omlouváme se fanouškům, nemohli jsme to nijak ovlivnit, těšíme se na Vás třeba již příští týden, v sobotu 21.1. v Plzni v Buena Vista Clubu... :-)

20/1/2017 - Zítra Buena Vista...

Venku mrzne až tuhne i krev v žilách a tak je potřeba ji trochu rozproudit - zítra to můžete s námi provést v plzeňském Buena Vista Clubu :-). No a příští týden zavítáme do Horní Břízy, kde (jestli všechno klapne) bude navíc premiérově představen zbrusu nový song...;-)

25/1/2017 - Horní Bříza v očekávání ;-)

Minulý týden bylo náramně ve velmi příjemném a moderním klubu Buena Vista v Plzni, neméně příjemné prostředí je ovšem i v Horní Bříze, kam zavítáme již tuto sobotu, těšíme se na Vás :-)

21/2/2017 - V sobotu 25.2. v Seči

I my se připojíme do masopustního období plného hýření, hodování a karnevalů a poslední víkend před popeleční středou přijedeme zahrát na rockový bál do Seče u Blovic. Masky nejsou potřeba, ale kdo chce, nemusí se stydět ;-). Jistě přijde spousta lidí za střízlivé, ale myslím, že se brzo odmaskují...:-D

17/3/2017 - Zítra v Plzenci

Tak rockerky a rockeři, nabrušte si podpatky, ať Vám při zítřejší pařbě na Sifonu ve Starém Plzenci v Music Clubu Rokáč neuklouznou nožky :-D. Těšime se opět na Vás...

23/3/2017 - Tipovačka

Máme momentálně takové tvůrčí období, rozděláno několik nových kousků, ale také přemýšlíme, že bychom vytáhli i nějaké staré pecky Sifonu co momentálně nehrajeme. Takže něco pro znalce, máte tip? ;-) Možno psát na FB, či zde do diskuze :-)

12/4/2017 - Velikonoční Blovice už v sobotu

Již tuto sobotu 15.4. nás čekají Blovice, kde do místní Sokolovny přivezeme tentokrát pomlázkový nářez... takže děvčata si připraví kraslice, chlapci pomlázky... anebo ne, to necháme na pondělí, prostě radši oblíknem rockový hadry a "jenom" pořádně zapaříme...:-D

 

P.S.: Do videogalerie byly přidány ke zkouknutí dvě live nahrávky ;-)

13/5/2017 - Dnes v Kozojedech :-)

Minulý víkend je již daleko v minulosti, i když tak skvělé akce jako byly v Řenčích a v Plzni na Kalikováku se jen tak nezapomenou :-). Dnes ovšem pokračujem na sever od Plzně a naši rockovou scénu rozbalíme opět naplno v Kozojedech...;-)

15/5/2017 - Vyhlížíme Klatovy a Nepomuk ;-)

Děkujeme celé té spoustě lidiček, co dorazili na parádní zábavu v sobotu v Kozojedech, po dlouhé době co jsme v této rockové vsi nebyli bylo jasně vidět, že na Sifon se tam nezapomnělo ;-)

Fotografa jsme tam zrovna bohužel neměli, tak do fotogalerie bylo přidáno alespoň pár foteček z minulého týdne z neméně povedené akce v Řenčích...;-)

No a my už se pomálu chystáme na pátek, kdy zarockujem v Klatovech U Košile a hned v sobotu na pouťovou v nepomucké Sokolovně, kde s námi zahraje již od 20:00 Brenda 5 a bude i další program, například barmanská show...;-)

Dneska večer po horkém dni spláchneme všudypřítomný řepkový pyl studeným pivečkem v kulturáčku v Žilově...:-D ...a nejen to, užijeme si společně plnými doušky i rockové klasiky...;-)

2015 © SIFON

Kontaktní osoba: Jiří Vébr
Mobil: +420 777 287 080

Telefon: +420 377 462 121
E-mail: info-ZAVINOVADLO:sifonrock.cz

Vyrobilo AG25 s.r.o.

Originál 40 let
1979 - 2019

Band Zone YouTube Facebook Instagram
Hledat ve webu

Kapelu Sifon není třeba fanouškům západočeského rocku představovat. Na scéně působí již více než 35 let a dodnes nabízí svým posluchačům osobitou vlastní hudbu, nadčasové texty a nezapomenutelnou atmosféru při živých vystoupeních.

Zde najdete mnoho informací o kapele, aktuální i historické fotografie a videa především z koncertů, texty písní, termíny akcí a možnost podiskutovat ve fóru mezi fandy i členy kapely a týmu techniků.

Děkujeme všem svým fanouškům za skvělou podporu! Sifon jede dál!